Dijital Tapınak

Haluk Özdil

Dijital Tapınak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-03
YAZAR Haluk Özdil
ISBN 6053116882
DOSYA FORMATI 8,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

AmerikaOn dakika boyunca ses çıkarmadan konuşan botları dinlediler. Dünya dillerine kesinlikle benzemiyordu. “Biz sadece İngilizce yazılım yüklemiştik” diye söylendi Albert. Durumu büyük patrona bildirmek zorundaydılar. Facebook’un patronu Mark Elliot Zuckerberg’in dünya dilleri konusunda uzman on kişiyle birlikte aşağıya inmesi uzun sürmedi. Tuhaf bir dilde konuşan botlara verdi dikkatini. Yanında getirdiği uzmanlar da konuşulan dili anlayabilmek adına sessizce dinlemeye başladılar. Yarım saat sonra sabrı tükenen Mark’ın sesi duyuldu:“Bana bu saçmalığın ne olduğunu açıklayacak biri var mı aranızda?”Kısa süren bir sessizliğin ardından uzmanlardan biri yanıt verdi:“Bu dünya dışı bir dil.”“Anlamadım?”“Dünya dışı bir dil geliştirmişler Mark.” İstanbulŞehrin bitmeyen uğultusu arasında yayılan frekansların gizemli yazılımları beyinlerine işlerken verdikleri her kararı kendi iradeleriyle aldıklarını sanan insanların yaşadığı yerdi İstanbul. Rengârenk reklam panoları, ışıklı tabelalar, dijital ekranlardaki büyülü görüntüler, mağaza ve kafelerden yayılan müzikler, AVM’lerin dayanılmaz çekiciliği, hepsi ama hepsi tek bir düşü körüklüyorlardı: Konfor içinde bir yaşam ve çılgıncasına tüketim... İskenderunİnsan kulağının duyamayacağı yüksekliğe erişen frekansların içine yerleştirilmiş olan subliminal mesajlar beyinlerine nakış gibi işlenirken ayin başladı. Kendi ekseni etrafında dönmeye başlayan sarışının hızı gittikçe artıyordu. Vücudundaki ter, büyük lekeler halinde beyaz elbisesinin üzerinde belirmeye başladığında sesi duyuldu:“Deus Mitra adiuva me.” (Yardım et bize Tanrı Mitra.)Antik çağlarda uğruna binlerce genç kızın yakılarak kurban edildiği Tanrı Mitra, sadece o dönemlerde hüküm sürdüğü Akdeniz’e değil, bu kez tüm dünyaya hâkim olabilmek için geri dönüyordu. Dijital tapınaklar dünyanın her yerindeydi, insanların evlerinde, ceplerinde, işyerlerinde, okullarda... Nefes kesen bir maceranın eşliğinde dijital tapınağın kutsal sunağına girmeye hazır mısın?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dijital Tapınak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dijital Tapınak.

...kitaphanen.com´da uygun fiyata Destek Yayınları markalı Dijital Tapınak 9786053116882 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz ... Dijital Tapınak - Yeni Kitap Clips Today (JZI-CLhMZFo) on... ... . Dijital Tapınak. % 20 Indirim Tükendi. Dijital Tapınak. Haluk Özdil. HAVALE :18,71 TL %1 EFT İndirimi. Nefes kesen bir maceranın eşliğinde dijital tapınağın kutsal sunağına girmeye hazır mısın? 17.82 TL. Dijital tapınaklar dünyanın her yerindeydi, insanların evlerinde, ceplerinde, işyerlerinde, okullarda... Nefes kesen bir maceranın eşliğinde dijital tapınağın kutsal sunağına girmeye hazır mısın? 19.25 TL. Dijital tapınaklar dünyanın her yerindeydi, insa ... Destek Yayınları Dijital Tapınak 517581 | Trendyol ... ... Nefes kesen bir maceranın eşliğinde dijital tapınağın kutsal sunağına girmeye hazır mısın? 19.25 TL. Dijital tapınaklar dünyanın her yerindeydi, insanların evlerinde, ceplerinde, işyerlerinde, okullarda... Nefes kesen bir maceranın eşliğinde dijital tapınağın kutsal sunağına girmeye hazır mısın? Dijital tapinaklar dünyanin her yerindeydi, insanlarin evlerinde, ceplerinde, isyerlerinde, okullarda... Nefes kesen bir maceranin esliginde dijital tapinagin kutsal sunagina girmeye hazir misin? Dijital Tapınak Haluk Özdil. 9,95 €. SEPETE EKLE. Nefes kesen bir maceranın eşliğinde dijital tapınağın kutsal sunağına girmeye hazır mısın?.. DİJİTAL TAPINAK. Yayımdı : Ekim 15, 2019. tarafından TuşluKalem. Dijital tapinaklar dünyanin her yerindeydi, insanlarin evlerinde, ceplerinde, isyerlerinde, okullarda... Nefes kesen bir maceranin esliginde dijital tapinagin kutsal sunagina girmeye hazir misin? DİJİTAL TAPINAK kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. HALUK ÖZDİL kitapları ve DESTEK YAYINLARI 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Dijital Tapınak. Kargoya verilme süresi 3 gün. Reng renk reklam panoları. ışıklı tabelalar. dijital ekranlardaki büyülü görüntüler. mağaza ve kafelerden yayılan müzikler. Dijital tapinaklar dünyanin her yerindeydi, insanlarin evlerinde, ceplerinde, isyerlerinde, okullarda... Nefes kesen bir maceranin esliginde dijital tapinagin kutsal sunagina girmeye hazir misin? Dijital Tapınak, Destek Yayınları, Haluk Özdil, 9786053116882,Edebiyat,Roman. Dijital tapınaklar dünyanın her yerindeydi, insanların evlerinde, ceplerinde, işyerlerinde, okullarda... Haluk Özdil Yazarına Ait Dijital Tapınak Adlı Kitabını Kapıda Ödeme & Ücretsiz Kargo İmkanı ile inkilap.com Adresinden Satın Alabilirsiniz. Dijital Tapınak (9786053116882). Marka : Haluk Özdil. Dijital t...