Ay Ritüelleri

Nuray Sayarı

Ay Ritüelleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-22
YAZAR Nuray Sayarı
ISBN 6053116899
DOSYA FORMATI 12,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Ay doğmuyorsa yüzüne, güneş vurmuyorsa pencerene, kabahati ne güneşte ne de ayda ara... Gözlerindeki perdeyi arala.”Mevlana Astrolog Nuray Sayarı’nın AY RİTÜELLERİ adlı bu kitabı, kadim kültürlerden bu yana yeryüzüne rehberlik eden, açmazlara anahtar, mucizelere fırsat sunan Ay’ın gizemli gücünden ve sihirli etkilerinden yararlanmaya yönelik kaleme alınmış oldukça kullanışlı, işlevsel ve sonuç odaklı bir yol arkadaşı...Paganizmden Hinduizm’e, tasavvuftan kabalaya kadar her inanışta kendine güçlü bir yer edinmiş olan Ay’ın insan yaşamındaki baskın gücünü ve duyguları yönetmekteki etkisini sezgileri ve yaratıcılığı artırmak için nasıl kullanmak gerektiğini kolay uygulanabilir bilgilerle anlatan bu kitap, içsel bir yükseliş ve değişim vaat ediyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ay Ritüelleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ay Ritüelleri.

...terken ... Ähnliche Suchanfragen wie Yeni ay ritüelleri ... Yeni Ay Ritüelleri ... . 28 Ekim sabahı Akrep yeni ayı var! İçinizdeki şamanik gücü yeni ayla birlikte uyandıralım! Yeni aya özel sihirli bir ritüel veriyorum! 28 Ekim haftası burç yorumları... Instagram: astrologelv... Dolunay Ritüelleri. Binlerce yıl bir çok eski uygarlık verecekleri kararları, yapacakları işleri Güneş ve Ay'ın konumuna ve hareketlerine göre düzenlediler. nuray sayarı yeni ay ritüelleri. 08:29. Yeni Ay Ritü ... Tezahür İçin Yeni Ay Ritüelleri ... . nuray sayarı yeni ay ritüelleri. 08:29. Yeni Ay Ritüeli - Özlem Çetinkaya - Hayalhanesi. Yeni Ay döneminde yeni başlangıçlar için uygulayacağınız kolay ama enerjisi yüksek bir Ritüel. Gökyüzü gezegenlerinden Yeni Ay Ritüelidir. Şimdi bu tip ritüelleri yaparken daha önce anlatmadığım bir açıklama yazmak istiyorum; 'topraklanma' denilen bir uygulama yapacaksınız. Yeniay ve Dolunay Ritüelleri. Posted on 2 Haziran 2016 by sifaninyolu. Ay zamanları eskiden beri hayvan yetiştiriciliği ve tarım da çok yaygın bir şekilde kullanılırmış. Yeniay! Yeni ay; ay'ın aydınlık yüzünün güneş ile Dünya arasında kalarak, dünyadan görünmediği zaman dilimidir. Bu zaman dilimini takip eden 2 hafta bitiminde dolunay olur. nuray sayarı yeni ay ritüelleri. 16:00. Yeni Ay Ritüeli Dilekler gerçeğe dönüşüyor! Anıl Can. İçinizdeki şamanik gücü yeni ayla birlikte uyandıralım! Yeni aya özel sihirli bir ritüel veriyorum! "Ay doğmuyorsa yüzüne, güneş vurmuyorsa pencerene, kabahati ne güneşte ne de ayda ara... Gözlerindeki perdeyi arala." -Mevlana. Astrolog Nuray Sayarı'nın Ay Ritüelleri adlı bu kitabı, kadim... Bu Blogda Ara. Yeni Ay Enerjisi ve Yeni Ay Ritüeli. Ağustos 02, 2016. Örneğimiz üzerinden yeni ay etkileri ; Ocak-Haziran ayları içerisinde biten ilişkilerde tekrardan birleşme durumu yaşanmayacak. Yeni Ay Ritüelleri Maydanoz Ekin Her yeni ayda,saksılara maydanoz ekin. Bu yeniayda evime,işime,benliğime yeni enerjiler katıyorum. 4- Bir bardak ya da içme suyu (mümkünse ay ışığının suyun yüzeyine yansımasını sağlayın) Dolunayda her zaman "serbest bırakma" ritüelleri uygulanacağından, kurtulmak istediğimiz durumu... KRİSTAL LOTUS. 13 October 2012 ·. Yeni Ay Ritüelleri. Maydanoz Ekin. Her yeni ayda,saksılara maydanoz ekin. "Bu yeniayda evime,işime,benliğime yeni enerjiler katıyorum. Yeni Ay ayın ilk günüdür. Temel olarak, sadece birkaç saat sürer, ritüelleri takip eden ilk 3 günde yapılır. Bu yazıda yeni ay üzerinde yapılan ritüelleri inceleyeceğiz. Eski medeniyetlerden günümüze kadar ulaşan, ayın döngülerinin esas alındığı, evrensel güçlerden yararlanmak amaçlı yapılan ritüellereden bahsetmek istiyorum bugün. DOLUNAY GECESİ RİTÜELLERİ AŞKA DAİR, BOLLUK BEREKETE DAİR, PARAYA DAİR...Yeni Ay döneminde yeni başlangıçlar için uygulayacağınız kolay ama enerjisi yüksek bir Ritüel. Bu haftaki yazılarımda Yeni Ay döngüsü ile hareketlenen haftanın etkilerinden bahsetmiştim. Yeni Ay süreçleri başlangıçları temsil ederken esasen yenilenmeyi ...