Eğitim: Kavram ve Kuram

Osman Sezgin

Eğitim: Kavram ve Kuram
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-22
YAZAR Osman Sezgin
ISBN 6058214668
DOSYA FORMATI 9,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Osman Sezgin’in ufuk açıcı kaleminden çıkmış olan EĞİTİM: KAVRAM ve KURAM isimli kitabı, eğitimi doğrudan ilgilendiren bilim dalları ve eğitimin felsefî yorumuyla birlikte ulaşılabilen en mütekâmil eğitim anlayışını bütüncül bir bakış ile akademik yayınlarımız arasında siz kıymetli okurlarımızın istifadesine sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eğitim: Kavram ve Kuram i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eğitim: Kavram ve Kuram.

...lir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz ... Eğitim: Kavram ve Kuram ... . Eğitim: Kavram ve Kuram. Osman Sezgin'in ufuk açıcı kaleminden çıkmış olan Eğitim kavram ve kuram isimli kitabı, eğitimi doğrudan ilgilendiren bilim dalları ve eğitimin felsefî yorumuyla birlikte ulaşılabilen en mütekâmil... Osman Sezgin tarafından kaleme alınan Eğitim: Kavram ve Kuram Pdf İndir isimli 235 sayfadan oluşan kitap; KALEM VAKFI YAYINLARI yayınevinin 22/10/2019 Salı tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... ...bakış açısı ile gerekse altını çizdikleri çeşitli ... Eğitim - Kavram ve Kuram Osman Sezgin ... . Baskı sayısı ile... ...bakış açısı ile gerekse altını çizdikleri çeşitli kavram ve açılımları ile eğitim bilimine katkı sunmuşlar ve sunmaktadırlar. 1.DAVRANIŞÇI ÖĞRENME KURAMLARI Davranışçı kuram, öğrenmeyi... 38 TL. Eğitim - Kavram ve Kuram-Kalem Vakfı Yayınları - Özel Ürün- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 35.20 TL. Osman Sezgin'in ufuk açıcı kaleminden çıkmış olan Eğitim kavram ve kuram isimli kitabı, eğitimi doğrudan ilgilendiren bilim dalları ve eğitimin felsefî yorumuyla birlikte ulaşılabilen en... Davranışçı kuramda temel kavramlar. Uyarıcı: Organizmayı harekete geçiren iç ve dış bir şekilde işe koşulmasını sağlayacak eğitim programlarının düzenlenmesine ihtiyaç duyulmaktadır. 36 TL. Osman Sezgin'in ufuk açıcı kaleminden çıkmış olan Eğitim kavram ve kuram isimli kitabı, eğitimi doğrudan ilgilendiren bilim dalları ve eğitimin felsefî yorumuyla birlikte ulaşılabilen en... Osman Sezgin'in ufuk açıcı kaleminden çıkmış olan Eğitim kavram ve kuram isimli kitabı, eğitimi doğrudan ilgilendiren bilim dalları ve eğitimin felsefî yorumuyla birlikte ulaşılabilen en mütekâmil... 26.13 TL. Osman Sezgin'in ufuk açıcı kaleminden çıkmış olan EĞİTİM: KAVRAM ve KURAM isimli kitabı, eğitimi doğrudan ilgilendiren bilim dalları ve eğitimin felsefî yorumuyla birlikte ulaşılabilen en... Bu makale Osman Sezgin - Eğitim: Kavram ve Kuram hakkında tanıtım içermektedir. Osman Sezgin'in ufuk açıcı kaleminden çıkmış olan EĞİTİM: KAVRAM ve KURAM isimli kitabı......