Bir Ölüm MesajıTeknoloji Dininin Doğuşu

Funda Ozan Akyol

Bir Ölüm MesajıTeknoloji Dininin Doğuşu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-07
YAZAR Funda Ozan Akyol
ISBN 9752566460
DOSYA FORMATI 5,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Deniz, babasını erken yaşta kaybetmiş, maddi durumu oldukça iyi olan annesiyle beraber yaşayan, üniversite öğrencisi bir delikanlıdır. Zamanının büyük bölümünü sanal dünyada, özellikle sosyal medya platformlarını takip ederek geçirir. Ailesi ve birkaç arkadaşı dışında sosyal çevresi yoktur. Hayata karşı kayıtsızlığının altında, geçmişte büyük bir tutkuyla meşgul olduğu hackerlik merakı sebebiyle başına gelenler yatar. Deniz’in tekdüze hayatı, bir gün öleceği tarihi bildiren bir mesaj almasıyla sarsılır.15 Temmuz Darbe Girişimi’nin gölgesinde, kendisine Üstat dedirten bir cemaat lideriyle de bağlantılı gelişen olaylar, Deniz’i çepeçevre kuşatır. Deniz, bir yandan da kişilik gelişimini tamamlama, hayata tutunma, sevgi ve bağlılık duygularını yaşama, özündeki cesareti uyandırma gayretindedir. Zira yeni dünya düzeninin haz ve hırs toplumunda aslolan değer, inanma ve sevgi ihtiyacıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Ölüm MesajıTeknoloji Dininin Doğuşu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Ölüm MesajıTeknoloji Dininin Doğuşu.

...u hackerlik merakı sebebiyle başına gelenler yatar ... Bir Ölüm Mesajı Teknoloji Dininin Doğuşu ... . Deniz'in tekdüze hayatı bir gün öleceği tarihi bildiren bir mesaj... 22.50 TL. Deniz'in tekdüze hayatı, bir gün öleceği tarihi bildiren bir mesaj almasıyla sarsılır. 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin gölgesinde, kendisine Üstat dedirten bir cemaat lideriyle de bağlantılı gelişen... 22.50 TL. Deniz'in tekdüze hayatı, bir gün öleceği tarihi bildiren bir mesaj almasıyla sarsılır. 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin gölgesinde, kendisin ... En Ucuz Bir Ölüm Mesajı Teknoloji Dininin Doğuşu - Funda Ozan... ... . 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin gölgesinde, kendisine Üstat dedirten bir cemaat lideriyle de bağlantılı gelişen... 19.50 TL. Deniz'in tekdüze hayatı, bir gün öleceği tarihi bildiren bir mesaj almasıyla sarsılır. 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin gölgesinde, kendisine Üstat dedirten bir cemaat lideriyle de bağlantılı gelişen... 22.50 TL. Deniz'in tekdüze hayatı, bir gün öleceği tarihi bildiren bir mesaj almasıyla sarsılır. 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin gölgesinde, kendisine Üstat dedirten bir cemaat lideriyle de bağlantılı gelişen... Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Ölüm Mesajı Teknoloji Dininin Doğuşu. Deniz'in tekdüze hayatı bir gün öleceği tarihi bildiren bir mesaj almasıyla sarsılır. Funda Ozan Akyol, Bir Ölüm Mesajı Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Sepet Fiyatı : Barkod : 9789752566460. Teknoloji Dininin Doğuşu. Hayata karşı kayıtsızlığının altında geçmişte büyük bir tutkuyla meşgul olduğu hackerlik merakı sebebiyle başına gelenler yatar. Deniz'in tekdüze hayatı bir gün öleceği tarihi bildiren bir mesaj... Deniz'in tekdüze hayatı, bir gün öleceği tarihi bildiren bir mesaj almasıyla sarsılır. 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin gölgesinde, kendisine Üstat dedirten bir cemaat lideriyle de bağlantılı gelişen olaylar... 22.50 TL. Deniz'in tekdüze hayatı, bir gün öleceği tarihi bildiren bir mesaj almasıyla sarsılır. 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin gölgesinde, kendisine Üstat dedirten bir cemaat lideriyle de bağlantılı gelişen......