Yıldızlı Hikayeler

Yıldız Sert

Yıldızlı Hikayeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-01-04
YAZAR Yıldız Sert
ISBN 6057682178
DOSYA FORMATI 5,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Zorlu bir kış günü başlayan hayatım sanki o günün mayalamasıyla hep zor geçti.Liseye kadar devam ettirebildiğim eğitim hayatım üniversiteye gideceğim sırada MS (multiplskleroz) olarak anılan bir tür sinir sistemi hastalığına yakalanmamla yatağa bağlı hale geldi.Zaman zaman gelen ataklarla mücadele etmek temel meşguliyetim oldu.Vazgeçmeden, pes etmeden, kendime acımadan hayatımın sahibi olmaya karar verdiğimde Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nde okuyordum.O dönemde iç sesime kulak verdim ve çocuk hikâyeleri yazmaya başladım.Birkaç dergide ve Afacan Çocuk Sitesi’nde hikâyelerimin yayınlanması bana moral olurken çevreden gelen olumlu eleştirilerle bu hikâyeleri kitaplaştırmaya karar verdim.Ve işte karşınızdayım! (Yıldız Sert)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yıldızlı Hikayeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yıldızlı Hikayeler.

...dız Sert Post Yayın... 03-01-2020/18:31 ... Yıldızlı Hikayeler Yıldız Sert ... . Yıldızlı Hikayeler kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Yıldızlı Hikayeler - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Birkaç dergide ve Afacan Çocuk Sitesi`nde hikâyelerimin yayınlanması bana moral olurken çevreden gelen olumlu eleştirilerle bu hikâyeleri kitaplaştırmaya karar verdim. Ve işte karşınızdayım! (Yıldız S ... Yıldızlı Gece Resmi ve Gizem Dolu Hikayesi - Emoji ... . Ve işte karşınızdayım! (Yıldız Sert). Yıldızlı Hikayeler. Zorlu bir kış günü başlayan hayatım sanki o günün mayalamasıyla hep zor geçti. bana moral olurken çevreden gelen olumlu eleştirilerle bu hikâyeleri kitaplaştırmaya karar verdim. Yıldız Sert tarafından kaleme alınan Yıldızlı Hikayeler Pdf Oku isimli 128 sayfadan oluşan kitap; POST YAYINEVİ yayınevinin 21/1/2020 Salı tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile kitapcılardaki raflarda yerini... Bu büyülü tablonun oldukça etkileyici bir hikayesi olduğunu biliyor muydunuz? Yıldızlı Gece resmi (The Starry Night) belki de gelmiş geçmiş en bilindik sanat eserlerinden biri. (#557057797). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Yıldızlı Hikayeler. Alış-Veriş Listeme Ekle. Yıldızlı Hikayeler. ve Afacan Çocuk Sitesi'nde hikâyelerimin yayınlanması bana moral olurken çevreden g...