Renkler Kararırken

Cem Birgi

Renkler Kararırken
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-06-28
YAZAR Cem Birgi
ISBN 6057823243
DOSYA FORMATI 4,70 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çok dik yokuşlar, çok dik merdivenler çıkarsın yorulmazsın ama hayatında sevgi yoksa nefessiz kalırsın.Bu şiirler sizi çok derinlerde sakladığınız duygularınıza götürecek. İçinizdeki kişiyi tanıyacaksınız. Tarifsiz duygularınızı kenara atıp hayata sarılacaksınız. İlk cümle ve son cümle arasındaki duygular ve kırgınlıklarda düşüncelerimiz siyahlaşır; siz de CEM BİRGİ gibi yapın, renkler kararırken hayatın renklerini görün ki yüzünüz gülsün.Bir zamanlar çok canın yandı. Pes etmeden yoluna devam ettin.Hiç yara almadan büyümek zor gibi.Kaleminle hissettiklerini başkalarına ilettin. Artık mutluluk kararı alıp gerçek renkleri görmeye başladın.Bu kitabı okurken kalbinizde “İşte bu” demiş olmalısınız. Çok sıkıldığınızda bu şiirleri okursanız mutlu olduğunuzu fark edeceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Renkler Kararırken i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Renkler Kararırken.

...k cümle ve son cümle arasındaki duygular ve kırgınlıklarda düşüncelerimiz siyahlaşır; siz de CEM BİRGİ gibi yapın renkler kararırken hayatın renklerini görün ki yüzünüz gülsün ... Renkler Kararırken, Cem Birgi Fiyatı ve Konusu | Kitap365.com ... . Evet arkadaşlar renkleri karıştırarak çeşitli renkler elde etmemiz mümkündür. Bu çok zevkli biri... Şüphesiz renklerin karışımları ile ortaya farklı çıkan renkler şaşırtıcı olabiliyor. Cem Birgi. Çok dik yokuşlar, çok dik merdivenler çıkarsın yorulmazsın ama hayatında sevgi yoksa nefessiz kalırsın. Bu şiirler sizi çok derinlerde sakladığınız duygularınıza göt ... Renk Kombinasyonları: Hangi Renkler Kardeş? | Netvent ... . Cem Birgi. Çok dik yokuşlar, çok dik merdivenler çıkarsın yorulmazsın ama hayatında sevgi yoksa nefessiz kalırsın. Bu şiirler sizi çok derinlerde sakladığınız duygularınıza götürecek. Anasayfa » Yaşam stili » Biliyor muydunuz? » Renklerin Karar ve Duygularınız Üzerindeki Etkisi. Ve bu yansıyan ışığı, renk olarak algılarız. Ve, her bir birey, renklere belirli bir şekilde tepki verir. Renkler Kararırken. Yeni. Ücretsiz Kargo. duygular ve kırgınlıklarda düşüncelerimiz siyahlaşır; siz de CEM BİRGİ gibi yapın, renkler kararırken hayatın renklerini görün ki yüzü...