Bilgin Zeki ile Akıl Oyunları (Mavi Kitap)

Kollektif

Bilgin Zeki ile Akıl Oyunları (Mavi Kitap)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-07-10
YAZAR Kollektif
ISBN 6051133270
DOSYA FORMATI 6,27 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitabı çocukların gelişimine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kitap çocukların yaşına uygun, yapabilecekleri robotik kodlama ve sayısal zeka soruları ile kolay ve zor egzersizler bir araya getirilerek tasarlanmıştır. Bu şekilde çocukların sıkılmadan, eğlenerek dikkatlerini geliştirip, görsel ve sayısal hafızalarını güçlendirmesi amaçlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bilgin Zeki ile Akıl Oyunları (Mavi Kitap) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bilgin Zeki ile Akıl Oyunları (Mavi Kitap).

...nmıştır. Bu kitap çocukların yaşına uygun, yapabilecekleri robotik Eğlenceli Zeka Oyunları Mavi Kitap Koloni Çocuk 9786257944748 Kolektif ... Bilgin Zeki ile Akıl Oyunları Dikkat Zeka - Mavi Seri Kolektif ... . Bu makale Kollektif - Bilgin Zeki ile Akıl Oyunları (Mavi Kitap) hakkında tanıtım içermektedir. Kitabı çocukların gelişimine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kitap çocukların yaşına uygun, yapabilecekleri robotik kodlama ve sayısal zeka soruları ile kolay ve zor egzersizler bir araya getirilerek tasarlanmıştır. Bu kitap çocukların yaşına uygun yapabilecekleri robotik kodlama ve sayısal zeka soruları ile kolay ve zor egzersizler bir araya getirilere ... Bilgin Zeki İle Akıl Oyunları Dikkat Zeka Mavi Seri ... . Bu kitap çocukların yaşına uygun yapabilecekleri robotik kodlama ve sayısal zeka soruları ile kolay ve zor egzersizler bir araya getirilerek tasarlanmıştır. Bu kitap çocukların yaşına uygun, yapabilecekleri robotik kodlama ve sayısal zeka soruları ile kolay ve zor egzersizler bir araya getirilerek tasarlanmıştır. Bu kitap çocukların yaşına uygun, yapabilecekleri robotik kodlama ve sayısal zeka soruları ile kolay ve zor egzersizler bir araya getirilerek tasarlanmıştır. Kitabı çocukların gelişimine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kitap çocukların yaşına uygun, yapabilecekleri robotik kodlama ve sayısal zeka soruları ile k.. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bilgin Zeki ile Akıl Oyunları (M...