Batman Rebirth : Canavar Adamların Gecesi

Tom King

Batman Rebirth : Canavar Adamların Gecesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-04
YAZAR Tom King
ISBN 6059155939
DOSYA FORMATI 11,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yüzyılın fırtınası gelip çattı ve doğrudan Gotham’a ilerliyor. Bu koca şehrin koruyucuları olan Nightwing, Batwoman ve bizzat Batman en kötü durum için bile hazır olduklarını düşünüyorlar.Ama hiç bu kadar yanılmamışlardı.Tehlikeli bilim insanı Dr. Hugo Strange’in entrikaları sayesinde, fırtınayla birlikte şehre canavarlar yağıyor. Devasa yaratıklar sokaklarda tepiniyor, şehir sakinlerini dehşete düşürüyor ve Gotham’ın en büyük kahramanlarının bile sınırlarını zorluyor. Kara Şövalye ve müttefikleri yıkım dalgasını durdurabilecek mi? Yoksa Canavar Adamların Gecesi, Yarasa’nın sonu mu olacak?Bu Cilt : Batman Rebirth, Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri’nin 1. Ciltlerinin devamıdır. Bu serilerin 2. Ciltlerinden önce okunmalıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Batman Rebirth : Canavar Adamların Gecesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Batman Rebirth : Canavar Adamların Gecesi.

... Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri'nin 1 ... Batman Rebirth - Canavar Adamların Gecesi Tom King ... . Ciltlerinin devamıdır. 28.80 TL. Yoksa Canavar Adamların Gecesi, Yarasa'nın sonu mu olacak? Bu Cilt : Batman Rebirth, Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri'nin 1. Ciltlerinin devamıdır. 31.60 TL. Yoksa Canavar Adamların Gecesi, Yarasa'nın sonu mu olacak? Bu Cilt : Batman Rebirth, Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri'nin 1. Ciltlerinin devamıdır. Yoksa Canavar ... Batman Rebirth: Canavar Adamların Gecesi ... . Ciltlerinin devamıdır. Yoksa Canavar Adamların Gecesi, Yarasa'nın sonu mu olacak? Bu Cilt : Batman Rebirth, Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri'nin 1. Ciltlerinin devamıdır. Yoksa Canavar Adamların Gecesi Yarasa'nın sonu mu olacak? Bu Cilt : Batman Rebirth Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri'nin 1. Ciltlerinin devamıdır. 32 TL. Yoksa Canavar Adamların Gecesi, Yarasa'nın sonu mu olacak? Bu Cilt : Batman Rebirth, Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri'nin 1. Ciltlerinin devamıdır. Yoksa Canavar Adamların Gecesi, Yarasa'nın sonu mu olacak? Bu Cilt : Batman Rebirth, Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri'nin 1. Ciltlerinin devamıdır. Yoksa Canavar Adamların Gecesi, Yarasa'nın sonu mu olacak?


Bu Cilt : Batman Rebirth, Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri'nin 1. Ciltlerinin devamıdır. Yoksa Canavar Adamların Gecesi, Yarasa'nın sonu mu olacak? Bu Cilt : Batman Rebirth, Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri'nin 1. Ciltlerinin devamıdır. 40 TL. Yoksa Canavar Adamların Gecesi, Yarasa'nın sonu mu olacak? Bu Cilt : Batman Rebirth, Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri'nin 1. Ciltlerinin devamıdır. Yoksa Canavar Adamların Gecesi, Yarasa'nın sonu mu olacak? Bu Cilt : Batman Rebirth, Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri'nin 1. Ciltlerinin devamıdır. Çizgi Roman kategorisinde yer alırken Batman Rebirth : Canavar Adamların Gecesi epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2019-12-05 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır....