Kafamdaki Kertenkele

Dan Katz

Kafamdaki Kertenkele
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-15
YAZAR Dan Katz
ISBN 6052182550
DOSYA FORMATI 5,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İsveç’in en sevilen yazar ve psikologlarından Dan Katz, farklı bir psikolojik dönüşüm kitabı hazırlamak için yola çıktı ve Kafamdaki Kertenkele’yi yazdı. Katz, “Kitabımın herkes tarafından kolayca okunabilmesini istedim ve kendimi bu amaca uygun olarak ifade etmeye çalıştım. Her şeyden önce psikolojinin içyüzüyle ilgili faydalı bilgileri, yeni ve daha eğlenceli bir yolla aktarmayı hedefledim. Rüyalarımda, kitabımın birinin kahve sehpasında durduğunu ve herkes için ulaşılabilir olduğunu görüyorum. Bu kitabın kapağını rastgele açan herhangi bir okur, üç dakikadan az bir süre içinde hayatın yeni bir açısını keşfedebilir,” diyor. Kafamdaki Kertenkele, modern terapinin en güçlü araçlarından olan resimli metaforları kullanarak, okuru kendi psikolojisini anlamaya ve değiştirmeye yönlendiririyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kafamdaki Kertenkele i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kafamdaki Kertenkele.

...ya ve değiştirmeye yönlendiririyor. 18 ... Kafamdaki Kertenkele-Renkli Basım - Dan Katz : %15 İndirimli ... .70 TL. Kafamdaki Kertenkele-Mona Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. İsveç'in en sevilen yazar ve psikologlarından Dan Katz farklı bir psikolojik dönüşüm kitabı hazırlamak için yola çıktı ve Kafamdaki Kertenkele'yi yazdı. 18.70 TL. Kafamdaki Kertenkele, modern tera ... Kafamdaki Kertenkele ... .70 TL. Kafamdaki Kertenkele, modern terapinin en güçlü araçlarından olan resimli metaforları kullanarak, okuru kendi psikolojisini anlamaya ve değiştirmeye yönlendiririyor. İsveç'in en sevilen yazar ve psikologlarından Dan Katz, farklı bir psikolojik dönüşüm kitabı hazırlamak için yola çıktı ve Kafamdaki Kertenkele'yi yazdı. 13.20 TL. Kafamdaki Kertenkele, modern terapinin en güçlü araçlarından olan resimli metaforları kullanarak, okuru kendi psikolojisini anlamaya ve değiştirmeye yönlendiririyor. Kafamdaki Kertenkele. İsveç'in en sevilen yazar ve psikologlarından Dan Katz, farklı bir psikolojik dönüşüm kitabı hazırlamak için yola çıktı ve Kafamdaki Kertenkele'yi yazdı. Kafamdaki Kertenkele, modern terapinin en güçlü araçlarından olan resimli metaforları kullanarak, okuru kendi psikolojisini anlamaya ve değiştirmeye yönlendiririyor. kafamdaki kertenkele - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye Üretim... Ana Sayfa. Kafamdaki Kertenkele. Kafamdaki kertenkele. Barkod 9786052182550. Stok Durumu TÜKENDİ. Kafamdaki Kertenkele, modern terapinin en güçlü araçlarından olan resimli metaforları kullanarak, okuru kendi psikolojisini anlamaya ve değiştirmeye yönlendiririyor. Tanıtım Metni. 18.70 TL. Kafamdaki Kertenkele, modern terapinin en güçlü araçlarından olan resimli metaforları kullanarak, okuru kendi psikolojisini anlamaya ve değiştirmeye yönlendiririyor. Kafamdaki Kertenkele, modern terapinin en güçlü araçlarından olan resimli metaforları kullanarak, okuru kendi psikolojisini anlamaya ve değiştirmeye yönlendiririyor... 22.91 TL. Kafamdaki Kertenkele, modern terapinin en güçlü araçlarından olan resimli metaforları kullanarak, okuru kendi psikolojisini anlamaya ve değiştirmeye yönlendiririyor. Dan Katz. İsveç'in en sevilen yazar ve psikologlarından Dan Katz, farklı bir psikolojik dönüşüm kitabı hazırlamak için yola çıktı ve Kafamdaki Kertenkele'yi...