Bir Ölü Bir Deli Bir Aşk

Erdi Sağdıç

Bir Ölü Bir Deli Bir Aşk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-25
YAZAR Erdi Sağdıç
ISBN 6058042049
DOSYA FORMATI 8,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir Ölü: “Biliyor musun amca, aslında herkes idam mahkûmu. Kimi kendisi tepiyor sandalyeye, kimininkine ise başkası. Seninkine ben teptim. Önemli olan sandalyenin devrilecek olması değil mi? Yani karar vericiler. Seni bu sefil dünyadan kurtardım. Sanırım bana bir teşekkür borçlusun.” Bir Deli: “Evet, bu adam bir yazar olmalıydı. Ama hayır, bu adam yazar olamayacak kadar sakin ve de saf. Bunca şeye rağmen tepkisiz kalmak yazarlık için bir şey değil. Deli işte, düpedüz deli.” Bir Aşk: “Çok kitap okudum, çok film izledim ama bizimkisi gibi berbat bir hikâye daha görüp okumadım.” Elinizdeki roman; 17 Ağustos depreminin birbirinden kopardığı iki kardeşin yıllar sonra Ankara’da karşılaşmasının büyülü, karmaşık, yaralayıcı hikâyesi… Gerçek bir edebiyatseverseniz; postmodern romanlarla realizmin izleri arasında gidip gelen sıra dışı bir kurguya, edebi türleri dans ettiren çarpıcı bir anlatıma ve Yeşilçam filmlerinde sıkça rastlanan basit ve aynı zamanda da kült bir başkaldırıdan yola çıkıp, cesaretli bir şekilde işlendiği konusuna kapınızı açarak yeni bir romancının doğuşuna şahitlik edebilirsiniz. Hiçbir ölüm tek başına yaşanmaz… Herkesin biraz parmağı vardır. Herkes biraz katildir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Ölü Bir Deli Bir Aşk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Ölü Bir Deli Bir Aşk.

...mayacak kadar sakin ve de saf. Bunca şeye rağmen tepkisiz kalmak yazarlık için bir şey değil ... Bir Ölü Bir Deli Bir Aşk - Erdi Sağdıç : %25 İndirimli ... . Deli işte, düpedüz deli.". Bir Aşk: "Çok kitap okudum, çok film izledim ama bizimkisi gibi berbat bir hikâye daha görüp okumadım.". Şair Mehmet Özcan Yasdıbaş isimli şaire ait Bir Delinin Aşkı adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Bir Ölü: "Biliyor musun amca, aslında herkes idam mahkûmu. Bir Deli: "Evet, bu adam bir yazar olmalıydı. Ama hayır, bu adam yazar olamayacak kadar sakin ... Bir Ölü Bir Deli Bir Aşk - Erdi Sağdıç - kitapoba.com ... . Bir Deli: "Evet, bu adam bir yazar olmalıydı. Ama hayır, bu adam yazar olamayacak kadar sakin ve de saf. Erdi Sağdıç. Bir Ölü: "Biliyor musun amca, aslında herkes idam mahkûmu. Kimi kendisi tepiyor sandalyeye, kimininkine ise başkası. Seninkine ben teptim. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Ölü Bir Deli Bir Aşk. Bir Ölü: "Biliyor musun amca aslında herkes idam mahkûmu. Kimi kendisi tepiyor sandalyeye kimininkine ise başkası. DELİ BİR AŞK şiiri - Kısa, Uzun, Yeni DELİ BİR AŞK şiirleri, en yeni en güzel şiirler BURADA! Ne var ki inanmadın bana Çarpar kalbim deli gibi sana Vur vur bitmez yalana İnan artık biraz sevdama.... Bir Ölü: "Biliyor musun amca, aslında herkes idam mahkûmu. Deli işte, düpedüz deli." Bir Aşk: "Çok kitap okudum, çok film izledim ama bizimkisi gibi berbat bir hikâye daha görüp okumadım." Erdi Sağdıç. Bir Ölü: "Biliyor musun amca aslında herkes idam mahkûmu. Kimi kendisi tepiyor sandalyeye kimininkine ise başkası. Seninkine ben teptim. Test video yemek cafe gündem diğer. Yerel Bir Aşk Hikayesi: Deli Ayten ve Ölüm haberi yerel gazeteye çıkmış. Ölümünden bir yıl sonra Kapalı Çarşı esnafı Deli Ayten'in hayalini gördüğünü......