Korkusuz Kaptanlar

Rudyard Kipling

Korkusuz Kaptanlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-18
YAZAR Rudyard Kipling
ISBN 6052944691
DOSYA FORMATI 10,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çok zengin ve şımarık bir oğlan olan Harvey Cheyne, annesi ile bir gemiyle Avrupa’ya giderken denize düşer ve tesadüfen orada bulunan bir balıkçı tarafından kurtarılır. Geminin kaptanına ve diğer balıkçılara babasının çok zengin bir adam olduğunu söylese de bir türlü inandıramaz, hatta onun deli olduğunu bile düşünürler.Harvey kendisini ailesine götürmeleri için yalvarır ama kaptan balık sezonu bitmeden karaya çıkmayacaklarını söyler ve Harvey için zor günler başlar. Hayatı boyunca hiç çalışmamış, hiçbir işini kendisi yapmamış olan Harvey, yemek yemeyi hak etmek için gemide her işi yapmak zorunda kalır. Ve işler hiç beklemediği şekilde gelişir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Korkusuz Kaptanlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Korkusuz Kaptanlar.

...n hediyesiydi. kalın kahverengi bir kapağı vardı ve üzerinde "korkusuz kaptanlar" yazardı ... Korkusuz Kaptanlar-Palme Kitabevi ... . Harvey Cheyne uçsuz bucaksız okyanusta yol alırken birden kendini dalgalarla boğuşurken bulur. Neyse ki o esnada oradan bir balıkçı teknesi geçmektedir. En yeni Korkusuz Kaptanlar kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. ibiaryu Korkusuz Kaptanlar'ı inceledi. Rudyard Kipling. Harvey'in babası gerçekten çok ze ... Korkusuz Kaptanlar | bkmkitap.com ... . ibiaryu Korkusuz Kaptanlar'ı inceledi. Rudyard Kipling. Harvey'in babası gerçekten çok zengindi. Fabrikaları, malikâneleri, farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketleri ve gemileri vardı. "KORKUSUZ KAPTANLAR". için 227 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 1,90 TL. Sepete Ekle. Korkusuz kaptanlar. Rudtard kıplıng. Yazarlar. Çocuk Kitapları. Korkusuz Kaptanlar - Rudyard Kipling. Eylül 26, 20130. korkusuz kaptanlar özeti kısa. çocuk kitapları. 3.50 TL. Harvey Çeyn zengin bir iş adamının şımarık çocuğudur. Harvey bir gemi yolculuğu sırasında denize düşer. Onu bir balıkçı teknesindeki balıkçılar kurtarırlar.Harvey bu teknede aylarca süren... Korkusuz Kaptanlar. Çok zengin ve şımarık bir oğlan olan Harvey Cheyne, annesi ile bir gemiyle Avrupa'ya giderken denize düşer ve tesadüfen orada bulunan bir balıkçı tarafından kurtarılır. 2.60 TL. Harvey kendisini ailesine götürmeleri için yalvarır ama kaptan balık sezonu bitmeden karaya çıkmayacaklarını söyler ve Harvey için zor günler başlar. 4.50 TL. Her istediği hemen ayağına gelen ve sürekli pohpohlanan Harvey için hayat sıkıcı ve anl...