Kaygı ÇağıSalgın Zamanında Ruh Sağlığı

Kollektif

Kaygı ÇağıSalgın Zamanında Ruh Sağlığı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-04-21
YAZAR Kollektif
ISBN 6057838513
DOSYA FORMATI 7,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yüz yılda bir esen ölümcül bir salgın fırtınası bizi evlerimize ve korkuya hapsetti. Görünen o ki bu salgın geçse bile ardında bir ruhsal enkaz bırakacak. Bu süreç içinde her birimiz âdeta mikrobiyolog kesildik, sürekli haber izlemekten malumat yorgunu olduk. Sürecin belirsizliği pek çoğumuzdakaygıya ve ümitsizliğe yol açtı. Bir kaygı çağında yaşıyoruz artık. Yumrukları gözümüzle seçemediğimiz bir yerden yiyoruz. Bir yandan da umutla hayata tutunuyoruz. Bu kitabı oluşturan makaleler yaşadığımız Koronavirüs salgınını toplumsal ve ruhsal düzlemde daha iyi anlamaya çalışıyor. Bununla yetinmiyor ve buradan daha az hasarla çıkabilmemiz için bazı pratik ipuçları ve öneriler sunuyor. Ruhsal dayanıklılığımızı artırmak ve kaygıyla daha iyi baş edebilmek için bir kılavuz kitap. Karanlık tünelde mütevazı bir cep feneri. Kalplerimiz arasındaki mesafeyi kısaltmak, umudu ve dayanışmayı çoğaltmak, yaşadıklarımızdan öğrenmek için samimi bir çağrı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kaygı ÇağıSalgın Zamanında Ruh Sağlığı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kaygı ÇağıSalgın Zamanında Ruh Sağlığı.

...nda yaşıyoruz artık. Yumrukları gözümüzle seçemediğimiz bir yerden yiyoruz ... Kaygı Çağı Salgın Zamanında Ruh Sağlığı ... . Yüz yılda bir esen ölümcül bir salgın fırtınası bizi evlerimize ve korkuya hapsetti. Bir kaygı çağında yaşıyoruz artık. Yumrukları gözümüzle seçemediğimiz bir yerden yiyoruz. Yüz yılda bir esen ölümcül bir salgın fırtınası bizi evlerimize ve korkuya hapsetti. Bir kaygı çağında yaşıyoruz artık. Yumrukları gözümüzle seçemediğimiz bir yerden yiyoruz. ₺2,58 'den başlay ... ÖZGÜR İLETİM . Kaygı Çağı ( Salgın Zamanında Ruh Sağlığı ) ... . Yumrukları gözümüzle seçemediğimiz bir yerden yiyoruz. ₺2,58 'den başlayan taksitlerle. Kaygı Çağı. Salgın Zamanında Ruh Sağlığı. Sürecin belirsizliği pek çoğumuzda kaygıya ve ümitsizliğe yol açtı. Bir kaygı çağında yaşıyoruz artık. 17.40 TL. Yüz yılda bir esen ölümcül bir salgın fırtınası bizi evlerimize ve korkuya hapsetti. Görünen o ki bu salgın geçse bile ardında bir ruhsal enkaz bırakacak. 29 TL. Yüz yılda bir esen ölümcül bir salgın fırtınası bizi evlerimize ve korkuya hapsetti. Görünen o ki bu salgın geçse bile ardında bir ruhsal enkaz bırakacak. çok satanlara göre Tüm zamanlar çok satanlara göre İndirim oranına göre azalan İlişkilendirmeye göre sırala. Kaygı Çağı-Salgın Zamanında Ruh Sağlığı. Müşteri Hizmetleri. Yazar. : Kemal Sayar. Kaygı Çağı; Salgın Zamanlarında Ruh Sağlığı. Sürecin belirsizliği pek çoğumuzda kaygıya ve ümitsizliğe yol açtı. Bir kaygı çağında yaşıyoruz artık. Yüz yılda bir esen ölümcül bir salgın fırtınası bizi evlerimize ve korkuya hapsetti. Bir kaygı çağında yaşıyoruz artık. Yumrukları gözümüzle seçemediğimiz bir yerden yiyoruz. Yüz yılda bir esen ölümcül bir salgın fırtınası bizi evlerimize ve korkuya hapsetti. Bir kaygı çağında yaşıyoruz artık. Yumrukları gözümüzle seçemediğimiz bir yerden yiyoruz. Yüz yılda bir esen ölümcül bir salgın fırtınası bizi evlerimize ve korkuya hapsetti. Bir kaygı çağında yaşıyoruz artık. Yumrukları gözümüzle seçemediğimiz bir yerden yiyoruz. 25.52 TL. Yüz yılda bir esen ölümcül bir salgın fırtınası bizi evlerimize ve korkuya hapsetti. Görünen o ki bu salgın geçse bile ardında bir ruhsal enkaz bırakacak. Yüz yılda bir esen ölümcül bir salgın fırtınası bizi evlerimize ve korkuya hapsetti. Bir kaygı çağında yaşıyoruz artık. Yumrukları gözümüzle seçemediğimiz bir yerden yiyoruz....