Bu Saatlerde Oluşan Bir Merakı Da Gidereyim

Güray Gürsel

Bu Saatlerde Oluşan Bir Merakı Da Gidereyim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-06
YAZAR Güray Gürsel
ISBN 9751039941
DOSYA FORMATI 4,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitabın yazarı, ilişkiler hakkında iyi bir şey duymak istiyorsanız kitabı tekrar rafa koyup arkadaşınıza kahve falı baktırmanızı öneriyor. Fakat eğer gerçekleri duymaktan korkmuyorsanız bu kitap bir nebze de olsa size yardımcı olabilir. Merak ettiğiniz her şeye bir cevap verdiğimi iddia etmemekle birlikte asla kabullenemediğimiz, etrafımızdaki insanların da üzülmeyelim diye asla söyleyemedikleri çoğu şeyi duymak belki hoşunuza gitmeyecek ama ben gerçekleri duymanız için kendi adıma bu riski alıyorum. Kitap flört, ilişki ve ayrılık süreçlerinin erkek gözünden, mümkün olduğunca dürüst ve karşı tarafla empati kurmaya çalışarak tanımlanmasını ve bu süreçlerde yaşanan bazı önemli merakları gidermeye çalışırken bir yandan da soruları cevaplamayı amaçlıyor. Umarım başarır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bu Saatlerde Oluşan Bir Merakı Da Gidereyim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bu Saatlerde Oluşan Bir Merakı Da Gidereyim.

... Gidereyim. Anasayfa Bu Saatlerde Oluşan Bir Merakı Da Gidereyim ... Bu Saatlerde Oluşan Bir Merakı Da Gidereyim - Güray Gürsel - %30... ... . Güray Gürsel. Kargo BEDAVA. Sepete At Hemen Al. Fakat eğer gerçekleri duymaktan korkmuyorsanız bu kitap bir nebze de olsa size yardımcı olabilir. Merak ettiğiniz her şeye bir cevap verdiğimi iddia etmemekle birlikte asla kabullenemediğimiz... ...tanımlanmasını ve bu süreçlerde yaşanan bazı önemli merakları gidermeye çalışırken bir yandan da soruları cevaplamayı amaçlıyor. Seç Al. Home. Bu Saatlerde Oluşan Bir Merakı da Gidereyim. Fa ... Pdf Indir Bu Saatlerde Oluşan Bir Merakı Da Gidereyim ePub Online... ... . Seç Al. Home. Bu Saatlerde Oluşan Bir Merakı da Gidereyim. Fakat eğer gerçekleri duymaktan korkmuyorsanız bu kitap bir nebze de olsa size yardımcı olabilir. Merak ettiğiniz her şeye bir cevap verdiğimi iddia etmemekle birlikte asla kabullenemediğimiz... Sosyal medyada Burus Vilis olarak tanınan Güray Gürsel, Bu Saatlerde Oluşan Bir Merakı da Gidereyim ile erkek gözünden ilişkileri dürüstçe yazıyor. ...bazı önemli merakları gidermeye çalışırken bir yandan da soruları cevaplamayı amaçlıyor. yayınevi:İnkılap Kitabevi Tarafından gönderildi Bu Saatlerde Oluşan Bir Merakı da Gidereyim: Burusvilis:10 Mayıs...