BuluşlarımZamanın Ötesinde Bir Mucidin Özyaşamöyküsü

Nikola Tesla

BuluşlarımZamanın Ötesinde Bir Mucidin Özyaşamöyküsü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-04
YAZAR Nikola Tesla
ISBN 6057611239
DOSYA FORMATI 12,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsanın devamlı ileriye yönelik gelişimi, mutlak surette yaptığı buluşlara bağlıdır. Yaratıcı beynin en önemli ürünleri olan buluşların nihai amacı; maddi dünya karşısında zihne hâkim olmak ve doğanın güçlerini ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullanmaktır. Bu genellikle yanlış anlaşılan ve kıymeti bilinmeyen mucidin önündeki zorlu görevdir. Ancak o, yetkilerinin imkân kıldığı çalışmaların verdiği keyifle ve yokluğu durumunda insan ırkının uzun zaman önce amansız şartlara karşı verdiği acı mücadeleyi kaybetmiş olacağı bilgisiyle olağanüstü imtiyazlı bir sınıftan geldiğini kendine hatırlatarak avunur. İlk defa 1919’da Electrical Experimenter adlı teknik bilim dergisinde yayımlanan Buluşlarım’da, zamanında “yanlış anlaşılmış” ve “kıymeti bilinmemiş” olan önemli mucit Nikola Tesla’nın hayat hikâyesini ve buluşlarını bizzat kendisinden öğrenme şansı yakalıyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz BuluşlarımZamanın Ötesinde Bir Mucidin Özyaşamöyküsü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap BuluşlarımZamanın Ötesinde Bir Mucidin Özyaşamöyküsü.

...m Zamanımın Ötesinde Bir Mucidin Özyaşam Öyküsü Nikola Tesla ... Gandhi: Bir Öz Yaşam Öyküsü / Kitap / Milliyet Blog ... . Yayınevi : İndigo Yayınları. Barkod : 9786057611239. Nikola Tesla kendi zamanının çok ötesinde düşüncelere sahip, çalışmaları ile günümüz teknolojilerinin gelişmesini sağlamış bir bilim insanı. Gönderen epichan zaman: 12:03. Nikola Tesla. İnsanın devamlı ileriye yönelik gelişimi, mutlak surette yaptığı buluşlara bağlıdır. Yaratıcı beynin en önemli ürünleri olan buluşların nihai ama ... Kitap Adası ... . Yaratıcı beynin en önemli ürünleri olan buluşların nihai amacı... ...Zamanın Ötesinde Bir Mucidin ÖzyaşamöyküsüZamanımın Ötesinde Bir Mucidin Özyaşam Öyküsü. Buluşlarım'da, zamanında "yanlış anlaşılmış" ve "kıymeti bilinmemiş" olan önemli mucit... Buluşlarım Zamanımın Ötesinde Bir Mucidin...