Rüyamdaki Yabancı

Mesut Yıldız

Rüyamdaki Yabancı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-04-09
YAZAR Mesut Yıldız
ISBN 6257912990
DOSYA FORMATI 6,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir roman, iki senaryo...Bir tıp öğrencisi olan Serdar’ın her uyuduğunda rüyasına giren Hasan,Ona iki seçenek sunar.Peki Serdar hangi seçeneği tercih edecek? Hayatına hakikat yolunda mı,Yoksa zengin bir ailenin doktor olacak çocuğu olarak mı devam edecek? Bu sorunun cevabı size kalmış, ikisinin de cevabını bu romanda bulacaksınız. Mesut’un kendine has yorumu ve akıcı diliyle yazılmış bu romanın büyük emeklerle, disiplin ve özveriyle ortaya çıktığı aşikâr. Okurken büyük keyif aldım. Okuyucuların da benim gibi sıkılmadan, kısa bir sürede bitireceğine eminim. Keyifli okumalar! Nevşah (En çok satanlar listesinde 11 kitabı olan yazar,Nefes Koçluğu Federasyonu Kurucu Başkanı)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Rüyamdaki Yabancı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Rüyamdaki Yabancı.

...yer almaktadır. Kaynaklara göre sıralanmıştır ... Rüyamdaki Yabancı En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . gelmeye, Temiz çehreli ve kişiye güven veren yabancı sevinçli haber ve beklenmedik hayırlı rızıktır. Bir yabancı ile birlikte bir dükkandan alış veriş ettiğini gören, bir yakınından hediye alır. Yabancı rüya yorumcuları, rüyada bir yabancı insan görmeyi son derece kötü yorumlamaktadırlar. Rüyada yabancı kimse görmenin manası nedir? Tanımadığın birini rüyada görmek nasıl yorumlanır? Hangi şekilde görüldüğüne bağlı olarak rüyada yabancı kimse görmek şu anlamlara gelir Rüyada Yabancı Misafir Görmek neye çıkar ne ve ne anlama gelir? Rüyada yabancı misafir görmek, kişinin uluslararası alanda popüler olmasını sağlayacak işler yapması anlamına gelmektedir. Rüyada yabancı birini görmek, yakın ilişkile ... Rüyada Yabancı Misafir Görmek - Rüyalar Dünyası ... . Rüyada yabancı birini görmek, yakın ilişkilerle de ilişkilendirilebilir; bu da annenizin ve babanızın rüyaya girmesiyle daha da güçlendirilir. Yapmanız gereken karar bunlarla ilgili olabilir. Bir yabancı ile birlikte dükkandan alış veriş ettiğini görmek, bir yakınından hediye alacağına işârettir. İnsanın kendisini yabancı bir diyarda görmesi, garipliğe, pişmanlığa ve üzüntüye işâret eder. Mesut Yıldız. Bir roman, iki senaryo... Bir tıp öğrencisi olan Serdar'ın her uyuduğunda rüyasına giren Hasan, Ona iki seçenek sunar. Peki Serdar hangi seçeneği tercih edecek? Rüyada bir yabancı görmek, çok yakında sevdiği biriyle karşılaşır demektir. Başka ülkeden, yabancı bir kişi görmek, kaybettiğiniz değerli bir şeyi bulacağınız anlamına gelir. Mesut Yıldız. Bir roman, iki senaryo... Bir tıp öğrencisi olan...