Fincan Fincanla

Necati Mert

Fincan Fincanla
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-28
YAZAR Necati Mert
ISBN 6052021101
DOSYA FORMATI 7,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ev bizimdir. Sokak gürültü. Boğar. Boğar, evimize koşarız. Hatta odamıza. Odamız yoksa geceleyin yatağımız olan kanepe de, yemekteki sandalyemiz de iyidir. Avutur. Isıtır. Fakat komşunun dikenli bir sözü olur ya da tatsız bir haber alırız telefondan yahut ne bileyim günlerce yağmur yağar, kar kapar yolları yahut da siyaset hırçınlaşır, sokağa taşar, koştuğumuz ev cendereye döner, aynaya maynaya bakmadan ilk fırsatta dışarıya atarız kendimizi. Kaçarız. Evden kaçarız.İnsani her halin yaşamın bir parçası olduğunu fısıldayan öykülerden meydana gelen Fincan Fincanla, kurguda ince işçiliğin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Necati Mert, sıradanlığın içerisinde yakaladığı ayrı ve aykırı duyguları kendine has üslubuyla dile getiriyor. Okur, sayfalar arasında kimi zaman bir sığınak kimi zaman da yalnızlığını hatırlatan bir aynayla karşı karşıya kalıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fincan Fincanla i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fincan Fincanla.

...LI fincan seti (6). Cam Bambu Tabaklı Kahve Fincan Seti ... Fincan Raf Modelleri ve Fiyatları ... . Borosilikat cam kahve fincanı ince yapısıyla kahve severlerin vazgeçilmezi olmaya aday.Set içinde 6 .. MALZEMELER: 1 fincan su 2 tepeleme çay kaşığı kahve 1 adet madlen tipi çikolata. Kabarması beklenir. Taşmamasına dikkat ederek ateşten çekilir. Fincana koyulup ikram edilir. bardak altı espresso fincanı fincan fincan seti kupa Tüm Fonksiyonlar. VARDAGEN fincan, kırık beyaz 26 cl. 27,99₺. Öğre ... Fincan ... . VARDAGEN fincan, kırık beyaz 26 cl. 27,99₺. Öğretmeninize , arkadaşlarınıza tasarlayabileceğiniz kahve fincanı ürünlerimiz ile kahve içmek artık daha keyifli olacak. Kahve Fincanı. 20 adet ürün listelenmektedir. Fincan&Kupa kategorisindeki birbirinden güzel ürünleri incelemek ve LAV Online Satış aracılığıyla satın almak için tıklayınız. Tekli Fincan&Kupa. 250 cc. Azalt Artır. Fiyat Sorunuz. Fincan Takımları. Acar. Acar Plus 6'lı Desenli Fincan Takımı Pembe ve Gold desenli. Fincan Raf fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Fincan Raf fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 154 adet Fincan Raf ürünü bulduk. Sert porselene oranla Bone China, kahve fincan takımı ve çay fincan takımı ışıltılı bir renk verir. Fincan modelleri renk, desen ve tasarım olarak farklılaşır. Bazı takımlar yaldızlıdır....