Aquila Yarığı’nın Ötesi

Alastair Reynolds

Aquila Yarığı’nın Ötesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-04
YAZAR Alastair Reynolds
ISBN 6056968808
DOSYA FORMATI 10,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Uzay operasının usta ozanı.” The Times“Önceki serilerindeki zekâ ve yaratıcılık tam da bunu beklememizi sağlamıştı.” Daily Telegraph“Büyüleyici derecede yaratıcı” Publishers Weekly“Yaratıcı fikirlere sahip özgün ve düşündürücü öyküler” BBC Focus“Arthur C. Clarke hayatının en parlak döneminde bile daha iyi bir iş ortaya koyamazdı.” SFX“Okuduğunuzda keşke bu kadar iyi daha fazla bilim kurgu eseri olsa diyorsunuz.” DreamwatchBu derlemedeki öykülerden hiçbiri “Keşif Uzayı” serisinin bir parçası değil. Ancak hepsinin, sıradan insan hayatının kırılganlığının ve uzay-zamanın ham vahşi derinliklerindeki insan ruhunun meydan okuyan kalıcılığının çetin bir tasviri olan, aynı tema, kaygı ve mecaz kuyularından çekildiği açıktır. Ayrıca tıpkı “Keşif Uzayı” serisinde olduğu gibi, hikâyelerdeki kahramanlar çoğu zaman sıradan emekçi sınıfından insanlardır. Sonuçlarını öngörmekten uzak oldukları ancak hayatta kalmak için çözmeleri gereken problemlerle karşı karşıya kalırlar.Aquila Yarığı’nın Ötesi, Alastair Reynolds'un yarattığı evrenleri ve serüvenleri kapsayan muhteşem bir öykü derlemesinin ikinci cildi. Uzay Operası’na hoş geldiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aquila Yarığı’nın Ötesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aquila Yarığı’nın Ötesi.

...arığının Ötesi Alastair Reynolds İndie Yayınları 9786056968808 Alastair Reynolds ... Aquila Yarığının Ötesi: Toplu Öyküler-2 ... . AQUILA YARIĞI'NIN ÖTESİ - Love, Death & Robots - 1. Sezon 7. Bölüm. Aquıla yarığı'nın ötesi. Serimin ikinci yazısı için dizinin, Alastair Reynolds'un aynı isimli hikayesinden uyarlanan "Aquila Yarığı'nın Ötesinde" isimli 7. bölümünü seçtim. Alastair Reynolds. "Uzay operasının usta ozanı.". The Times "Önceki serilerindeki zekâ ve yaratıcılık tam da bunu beklememizi sa ... Aquila Yarığının Ötesi - Alastair Reynolds | Ne Okuyum Abime ... .". The Times "Önceki serilerindeki zekâ ve yaratıcılık tam da bunu beklememizi sağlamıştı.". "Aquila Yarığı'nın Ötesinde" gibi bölümlerinde neredeyse gerçek oyuncular olduğuna inandığınız kadar gerçekçi Aquila Yarığı'nın Ötesi. Tartışmasız en sevdiğim bölümlerden birisi buydu sanırım dizide. Alastair Reynolds. "Uz...