Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası

Sir Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-09
YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
ISBN 9752208650
DOSYA FORMATI 7,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Londra sokaklarını yoğun bir sis, Sherlock Holmes'u ise derin bir melankoli esir almıştır. Onu kapıldığı bu melankoli girdabından güzel ve endişeli bir genç kadının evine yaptığı ziyaret kurtaracaktır. On yıl önce babası aniden ortadan kaybolan Mary Morstan'a her sene aynı tarihte kimliği belirsiz bir kişi tarafından şahane bir inci gönderilmektedir ve bu kişi şimdi de bir mektup yazarak onunla buluşmak istediğini belirtmiştir. Holmes ve Watson bu buluşmada genç kadına eşlik edeceklerdir. Sonrasında yaşananlarsa; haksızlığa uğramış bir kadın, saklı bir Hint hazinesi, tahta bacaklı bir zorba, yardımsever bir köpek ve bir aşk hikâyesi… Hayatın durağanlığından sıkılmış olan Holmes'u bile, "Muhteşem değil mi?" diye haykırma noktasına getirecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası.

...böylesi esmedi. Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler ... Sherlock Holmes - Dörtlerin İmzası-Palme Kitabevi ... . Sir Arthur Conan Doyle tarafından yazılan Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası kitabı 2019-02-21 tarihinde yayınlanmıştır. Holmes ve Watson'ın da bu buluşmada kendisine eşlik etmesini ister. Çook mutluyum Sherlock Holmes okumaya başladığım için falan filan.Bunları zaten daha önceki yazımda detaylıca anlatmıştım. 12.60 TL. Londra sokaklarını yoğun bir sis, Sherlock Holmes'u ise derin bir melankol ... Sir Arthur Conan Doyle - Sherlock Holmes - Dörtlerin İmzası ... . 12.60 TL. Londra sokaklarını yoğun bir sis, Sherlock Holmes'u ise derin bir melankoli esir almıştır. Onu kapıldığı bu melankoli girdabından güzel ve endişeli bir genç kadının evine yaptığı ziyaret kurtaracaktır. Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2019-08-07 yılında yayınlanan Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası , 1. Baskı ve Polisiye kategorisinde yer almaktadır. Dörtlerin İmzası'nın ilk baskısı 1890'da yapılmıştır. Sherlock Holmes ve Doktor Watson, bu kez güzel bir genç kadının peşine takılıp gizemli bir hazinenen izini sürüyorlar. Dörtlerin İmzası - Sherlock Holmes - Sir Arthur Conan Doyle. Avantajlı fiyat, aynı gün kargo, 150 TL üstü kargo bedavaStokta 3 adet4 iş günü Happy Avantaj 8,3 60.000+ SiparişYorumları oku. Sir Arthur Conan Doyle. "Bir şeyi saklamanın en iyi yolu, onu herkesin görebileceği bir yere koymaktır.". - Sherlock Holmes. "Bir şark rüzgârı geliyor, Watson. (...) Öyle bir rüzgâr ki İngiltere'de böylesi esmedi. Kitap Özeti. Sherlock Holmes, keskin zekâsı ile yine hayran bırakacak... Dörtlerin İmzası hikâyesinde ise, Holmes ve Watson, Hindistan'daki sömürgelerden İngiltere'ye uzanan bir hazine... Dörtlerin Imzasi Sir Arthur Conan Doyle?un bir ay içerisinde yazdigi ve kitap haline getirmeden önce öyküler halinde dergide yayimladigi ikinci Sherlock Holmes romani. Sherlock Holmes - Dörtlerin İmzası en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Sir Arthur Conan Doyle'un yarattığı Sherlock Holmes, Ian Edginton'ın uyarlaması ve I. N. J. Culbard'ın... Holmes ve Watsonın da bu buluşmada kendisine eş...