Hayat Sövünce GüzelKüfrün Şaşırtan Bilimi

Emma Byrne

Hayat Sövünce GüzelKüfrün Şaşırtan Bilimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-21
YAZAR Emma Byrne
ISBN 6057950673
DOSYA FORMATI 6,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Psikologlar, sosyologlar ve diğer araştırmacılar tarafından yapılan son araştırmalara göre, akıllıca kullanıldığında küfürler şaşırtıcı faydalar sağlamaktadır. Bu araştırmalar sonucunda, insanlar iletişim kurmaya başladığından beri küfrün kullanıldığı ve bu tarz kelimelerin fiziksel acıyı, kaygıyı azalttığı; fiziksel şiddeti önlediği ortaya çıkmıştır. Ayrıca insan işbirliğini teşvik etme özellikleri de vardır.Emma Byrne, Hayat Sövünce Güzeldir’de küfrün her yönünü ve neden küfretme ihtiyacı hissettiğimizi eğlenceli bir dille açıklıyor. Küfretmeyi savunan yazar bilimsel deneyler, tarihi vaka çalışmaları hem insanlarda hem de diğer primatlarda dil konusunda yapılan son araştırmaları inceleyerek okuru bir tura çıkarıyor. Farklı kültürler, tabular ve değerler hakkında ilgi çekici açıklamalar yapıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayat Sövünce GüzelKüfrün Şaşırtan Bilimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayat Sövünce GüzelKüfrün Şaşırtan Bilimi.

...nsan işbirliğini teşvik etme özellikleri de vardır ... Hayat Sövünce GüzelKüfrün Şaşırtan Bilimi ... . Emma Byrne, Hayat Sövünce Güzeldir'de küfrün her yönünü ve neden küfretme ihtiyacı hissettiğimizi eğlenceli bir dille açıklıyor. Hayat Sevince Güzel. Ayrıca insan işbirliğini teşvik etme özellikleri de vardır. Emma Byrne, Hayat Sövünce Güzeldir`de küfrün her yönünü ve neden küfretme ihtiyacı hissettiğimizi eğlenceli bir dille açıklıyor. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Hayat Sö ... Hayat Sövünce GüzelKüfrün Şaşırtan Bilimi ... . Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Hayat Sövünce Güzel-Küfrün Şaşırtan Bilimi. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Emma Byrne. Psikologlar, sosyologlar ve diğer araştırmacılar tarafından yapılan son araştırmalara göre, akıllıca kullanıldığında küfürler şaşırt...