Değirmenimden Mektuplar

Alphonse Daudet

Değirmenimden Mektuplar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-01
YAZAR Alphonse Daudet
ISBN 6052944776
DOSYA FORMATI 4,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu satırları size, kapısı sonuna kadar parlak güneş ışığına açık olan değirmenimden yazıyorum.Önümde ışıl ışıl bir çam korusu tepenin eteklerine kadar uzanıyor. En yakındaki dağlar olan Alpler çok uzakta, gri siluetleri gökyüzüne yaslanıyor. Etrafta neredeyse hiç ses yoktu; uzaklardan belli belirsiz duyulan bir kaval sesi, lavantaların arasından seslenen bir çulluk ve bir yerlerden duyulan bir katırın boynundaki çan sesleri. Provence’nin ışığı bu muhteşem manzaraya can veriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Değirmenimden Mektuplar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Değirmenimden Mektuplar.

...e de paylaşmak isterim. Kimden mi geldi? Değirmenimden Mektuplar ... Değirmenimden Mektuplar , Alphonse Daudet - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . October 18th, 2007 by admin | Posted in 100 Temel Eser (İlköğretim) |. Değirmenimden Mektuplar Alphonse Daudet. Site kullanıcılarının isteği üzerine eklenmiştir. DEĞİRMENİMDEN MEKTUPLAR. Değirmenimden öyle hoşnudum ki! Burası tam istediğim gibi, gazetelerden, paytonlardan, sisten fersah fersah uzakta, güzel kokulu, ılık bir köşe! ALPHONSE DAUDET DEĞİRMENİMDEN MEKTUPLAR (Lettres de Mon Moulin). Çeviren: Sabri Esat Siyavuşgil. ÖNSÖZ "Pampérigouste'ta otu ... Değirmenimden Mektuplar (Alphonse Daudet) Kitabının Özeti... ... . Çeviren: Sabri Esat Siyavuşgil. ÖNSÖZ "Pampérigouste'ta oturan noter Honorat Grapazi'nin önünde Değirmenimden Mektuplar ile dünya çapında ün kazandı. Değirmenimden Mektuplar'da bariz bi' şekilde natüralizmin o tasvirsever yanını, mikroskobik incelemesini gördüm ben. Kitabın Adı : Değirmenimden Mektuplar. Kitabın Yazarı : Alphonse Daudet. Kitap Hakkında Bilgi : Kitap Daudet'nin değirmenindeki ilk günlerindeki gözlemleriyle başlar. Bu Adrestesiniz: Anasayfa » Kitap Özetleri » Değirmenimden Mektuplar - Alfonse Daudet. Değirmenimden öyle hoşnutum ki! Burası tam istediğim gibi, gazetelerden, paytonlardan, sisten... Kitabın Adı: Değirmenden Mektuplar Yazarı: Alphonse Daudet Tür: Roman - Dünya Klasikleri Kitabın Dili: Türkçe ( Çeviri ). Kitaptan Bir Bölüm:Ben de derhal kontratosunu yeniledim. Alphonse Daudet'in Değirmenimden Mektuplar adlı kitabı üzerine yorumlar ve eleştiriler. Sap...