Bir Annenin Feryadı

Raif Cilasun

Bir Annenin Feryadı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-07
YAZAR Raif Cilasun
ISBN 6058040700
DOSYA FORMATI 11,12 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu roman, zevk ve eğlence medeniyetinin bataklığında boğulmak üzere olan torununu kurtarabilmek için, son nefesine kadar mücadele eden bir insanın, göz yaşartan hikayesidir. Model olarak seçilen batı dünyasının içine düştüğü ahlaki çöküntü ve genç insanların bataklıktaki acı çırpınışları…Köklerinden kopartılan tazecik fidanların ibret dolu hayatlarını bu kitapta okuyacaksınız..Dini ve insani değerleri aşağılayarak medeni olduklarını zanneden anne ve babaların zavallılıklarına içiniz sızlayarak şahit olacaksınız. Gerçek kurtuluşun reçetesini öğrenerek huzurlu bir insan olmak yerine; yanlış yollara sapanların, düştükleri ibret verici halleri anlatan, küçük büyük herkesin seveceği bir roman.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Annenin Feryadı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Annenin Feryadı.

.../kitap/bir-annenin-feryadi/246678.html. Bir Annenin Feryadı izle ... Bir Annenin Feryadı: 'Eğer Oğluma Bir Şey Olduysa Yıkarım Bu... ... . 1970'li yılların ortalarına doğru inşaatlarda duvar ustası olarak çalışan Tahir'in yüzüne şans güler. Tahir artık duvar ustası değil, kendi işini yapan bir müteahhittir. Bir Annenin Feryadı yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Bir Annenin Feryadı kitabına benzeyen kitaplar. Mehmet Emin Bir Annenin Feryadı'ı inceledi. Bir Annenin Ferya ... Bir Annenin Feryadı - Dinimiz İslam ... . Mehmet Emin Bir Annenin Feryadı'ı inceledi. Bir Annenin Feryadı 2017 özeti: Vizyon Tarihi:28 Nisan 2017 Yapım:2017 - Türkiye Tür:Dram Yönetmen:Attila Gökbörü Oyuncular:Altan Akışık, Ayşegül Kaygusuz, Mertkan Arat, Banu Şahin... Aile, dram. Yönetmen: Attila Gökbörü, Ferhat Gemi. Yıldız: Mertkan Arat, Altan Akışık, Behice Maurer vb. Raif Cilasun'un aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanan film... Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul' dan Batum' a, Kars' tan Artvin Hopa' ya kadar uzanan bir aşk masalı"BENİM İÇİN ÜZÜLME"... Bir annenin feryadı. roman boy, karton kapak, 229 sayfa, ithal kağıt. Medeniyeti inançlarından uzaklaşmakta arayan bir anne-babanın insanlara ders olacak hazin akibetleri... Şair Ahmet Boz isimli şaire ait Bir Annenin Feryadı adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ben ki zulmün hançerine karşı koyan yarayım Ninnileri ağıtlarla avutan bir anayım. Bu iki sorundan biri olan İhsan büyüdüğünde suça meyilli bir hayat hikayesini içinde barındıran Bir Annenin Feryadı sinema filmi dram yüklü bir film olacağa benziyor. Bir annenin feryadı. Google+'da Paylaş. Mail Olarak Gönder. Nisa Kabacı, bir ara acısını unutup, "Bakamadım çocuğuna. Beni de öldür" diye ağlayan annesini teselli etti. Bir anne'den mektup var! Buz gibi odalarla dolu kocaman binalar diktiler ülkeme. Hadi onu da geçtim. Bir kere "Anne gel evimi gör, bir kaç gün kal" bile demedin… Bir Annenin Feryadı filmi hakkında bilgiler. Bir Annenin Feryadı filminin konusu, oyuncuları, yapımcısı, yönetmeni, senaristi, gişesi, hasılatı, izlenme sayısı, vizyon tarihi, ödülleri, yorumları... Dan fazla satan RAİF CİLASUN' un aynı adlı eserinden " BİR ANNENİN FERYADI" İbret dolu bir hayat hikayesi 28 ... Özen Film 1:08 Bir Annenin Feryadı - Fragman: 1970'li yıllar, İstanbul. Bir Annenin Feryadı Filminin Konusu. 1970'li yıllar, İstanbul. Duvarcı ustası Tahir Özütemiz müteahhitliğe terfi etmiş ve İstanbul'un sosyetik semti Şişli'ye taşınmıştır. Bir Annenin Feryadı: 'Eğer Oğluma Bir Şey Olduysa Yıkarım Bu Memleketi!'. Bir Annenin Feryadı Filmi Dram Türündedir Filmin Yönetmenliğini Attila Gökbal Üstlenmiştir Filmde oynayan karakterler Altan Akışık Merktan,Banu Şahin Bir Annenin Feryadı Filmi Fragman 720p İzle....