Bir Bursa Rüyası

Aybars Yılmaz

Bir Bursa Rüyası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-04-24
YAZAR Aybars Yılmaz
ISBN 6059069960
DOSYA FORMATI 10,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gün doğdu, gün battı. Yola çıktık, menzil bize vardı. Vatan sözcükleri kaleme, kalem de gönle dolandı. Rüya ya bu, kimi gerçek bildi kimi hayal saydı. Az da gitmedik, uza da varmadık daha. Ahalinin ahvalini, devletin selametini kutsal bilip de edep edindik, dile terbiye verdik. Sözün önü de arkası da yerli yerini bildi, bizde her zaman. Kelam kaleme düşüp de imlasına uydu, gönül akla uyup makamını buldu. Ama hiç vazgeçmedi nefis de nefes de mücadelesinden. Gözden dökülen gözyaşını kıymet bilip kolay dökmediği gibi, inat etti basitlikten, basiretsizlikten uzak durmaya beden. Sonra nasibimizmiş bu vatan deyip kelimeler cümleleri takip etti, yol menzili, kalem gönlü, hayal rüyayı, kelam aklı ve gözyaşı basireti.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Bursa Rüyası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Bursa Rüyası.

...ars Yılmaz. Gün doğdu, gün battı. Yola çıktık, menzil bize vardı ... Bir Bursa Rüyası (@Birbursaruyasi) · Imganti ... . Vatan sözcükleri kaleme, kalem de gönle dolandı. Rüya ya bu, kimi gerçek bildi kimi hayal saydı. Az da gitmedik, uza da varmadık daha. Bir Bursa Rüyası. 10,50 TL. Sepete Ekle. 30 yıl mazisi olan, aynı zamanda bu idealin neticesi olan gençliğin yetiştiğini görme bahtiyarlığına kavuşbilmiş olmanın huzurunu yaşayan bir kurum. 12 TL. Gün doğdu, gün battı. Yola çıktık, menzil bize vardı. Va ... Bir Bursa Rüyası Aybars Yılmaz | Bursa ... . 12 TL. Gün doğdu, gün battı. Yola çıktık, menzil bize vardı. Vatan sözcükleri kaleme, kalem de gönle dolandı. Rüya ya bu, kimi gerçek bildi kimi hayal saydı. Az da gitmedik, uza da varmadık daha. Bulunduğunuz Bursa İlçesini Seçiniz. 3/3. shoppingListJS = new ShoppingListJS({storeId: '10153',catalogId: '10092',langId: '-13'}, {id: '4219001', name: 'Bir Bursa Rüyası Aybars Yılmaz'... Bir Bursa Rüyası Aybars Yılmaz Uyanış Yayınevi 9786059069960 Aybars Yılmaz. Sepete At Hemen Al. Bursa Güvendeleri - Bir Bursa Rüyası. Aybars Yilmaz. Bir Bursa Rüyası - Aybars Yılmaz hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Bir Bursa Rüyası. 9,00 TL. Bursa'da bir eski cami avlusu, Küçük şadırvanda şakırdıyan su; Orhan zamanından kalma bir duvar... bir elinde başlamadan biten rüyası. bin dokuz yüz altmış yılı Nisanında. ...Aybars Yılmaz 'bir BURSA rüyası' adını verdiği kitabını çıkararak tüm sevdiklerini gururlandırırken, biricik Bir rüyanın...