Yaşadığım AvrupaBatı Batıcıdır

Vehbi Vakkasoğlu

Yaşadığım AvrupaBatı Batıcıdır
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-10
YAZAR Vehbi Vakkasoğlu
ISBN 6059519939
DOSYA FORMATI 5,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta amacımız, Batılıların eksiğini ve noksanını ortaya koymanın zevkini çıkarmak değildir. İnsanın yapısına ters düşen durumları göstererek, hem onların, hem de bizim birlikte insanca yaşamamıza bir nebzecik faydalı olmaktır maksadımız...Batı’da insanlıktan yana, ahlâktan yana, sevgiden, şefkatten yana pek bir şey kalmadığını görmemiz gerekiyor. Ta ki, bunları biz özümseyelim önce, sonra da onlara sunalım. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşadığım AvrupaBatı Batıcıdır i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşadığım AvrupaBatı Batıcıdır.

...mseyelim önce, sonra da onlara sunalım ... Mafya Babası ile Kabadayı Arasında Uçurum Fark Var! ... . Batı korkarak yaşıyor. Korkularının sebebi, sömürdükleri ülkelere sattıkları silahlarla insanlığı ölüme sevk etmeleri değil.Zenginliklerini elde... Adı İsmail Oğuz... Kamuoyunda kendisinden çok, yazdığı kitaplarıyla tanınıyor. "Babalar Koğuşu", "Kabadayıların Gizemli Dünyası" "Babalar Vadisi" "Baba metre" isimli kitapları onlarca baskı yaptı. Yaşadığım Avrupa Batı Batıcıdır ... Pandora - Yaşadığım Avrupa : Batı Batıcıdır - Vehbi Vakkasoğlu... ... . Yaşadığım Avrupa Batı Batıcıdır. Vehbi Vakkasoğlu....