Biri Deney Mi Dedi ?

Dr. Gülten Ünal

Biri Deney Mi Dedi ?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-05
YAZAR Dr. Gülten Ünal
ISBN 6058053830
DOSYA FORMATI 9,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kendi kendine yetme bağlamında bilimsellik, gündelik yaşamdaki olay ve durumları gerçekçi, geçerli sebep – sonuç ilişkileri kurarak anlamlandırabilmektir. Ama bunu çocuklarımıza, temel yaşam becerilerinden biri olacak biçimde aktarmanın yolu nedir? Alanın yetkin isimlerden biri olan Dr. Gülten İNAL, bu karmaşık beceriyi, çocuk okurlarına harika bir yolla kazandırıyor. Yetişen kuşakların duygusal ve düşünsel dünyalarında beliren sorunlara, deneysel psikolojinin verilerinden yararlanarak çözüm aramaları, yaratıcı çözümler üretmeleri her ulusun kadim amaçlarından biridir. Özellikle son yüzyıllarda…“Biri Deney mi Dedi?” işte bu amaca tek başına hizmet edebilecek nadir çalışmalardan biri. Okurlarını sosyal deneylerle elde edilen verileri, gerçek yaşamda sınamaya çağırıyor bu eser. “Bukalemun Etkisi”, “Aklımızda Yanlışlıkla Kalanlar”, “Çok mu Abartıyoruz?” gibi başlıklar altında sunulan kıymetli bilgileri, ilgi çekici bir diyalogla aktardıktan sonra “Sen de Dene” ve “Kendini Gözle” alt başlıklarıyla yaşam becerisine dönüştürmeye davet ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Biri Deney Mi Dedi ? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Biri Deney Mi Dedi ?.

... Gülten İnal, bu karmaşık beceriyi, çocuk okurlarına harika bir yolla kazandırıyor ... Biri Deney mi Dedi - Arama Sonuçları ... . 24 TL. Ama bunu çocuklarımıza, temel yaşam becerilerinden biri olacak biçimde aktarmanın yolu nedir? Alanın yetkin isimlerden biri olan Dr. Gülten İnal, bu karmaşık beceriyi... Gülten Ünal. Kitap Tanıtımı. Kendi kendine yetme bağlamında bilimsellik, gündelik yaşamdaki olay ve durumları gerçekçi, geçerli sebep - sonuç ilişkileri kurarak anlamlandırabilmektir. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Biri Deney Mi Dedi?/Gülten Ünal. Mağaza: ... Biri Deney Mi Dedi? ... . Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Biri Deney Mi Dedi?/Gülten Ünal. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. "Biri Deney mi Dedi?" işte bu amaca tek başına hizmet edebilecek nadir çalışmalardan biri. Okurlarını sosyal deneylerle elde edilen verileri, gerçek yaşamda sınamaya çağırıyor bu eser. 30 TL. Ama bunu çocuklarımıza, temel yaşam becerilerinden biri olacak biçimde aktarmanın yolu nedir? Alanın yetkin isimlerden biri olan Dr. Gülten İnal, bu karmaşık beceriyi... Gülten Ünal. Kendi kendine yetme bağlamında bilimsellik, gündelik yaşamdaki olay ve durumları gerçekçi, geçerli sebep - sonuç ilişkileri kurarak anlamlandırabilmektir. Biri Deney Mi Dedi? Gülten Ünal. Monera Yayınları. Biri Deney Mi Dedi? - Monera Yayınları - 9786058053830 - Gülten Ünal - - Kendi kendine yetme bağlamında bilimsellik, gündelik yaşamdaki olay ve durumları gerçek....