Vaiz Cilt 2 / Dünyanın Sonuna Kadar

Garth Ennis

Vaiz Cilt 2 / Dünyanın Sonuna Kadar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-01-30
YAZAR Garth Ennis
ISBN 6057762627
DOSYA FORMATI 3,35 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Garth Ennis VAİZ’le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon’ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.”–Kevin Smith “Çizgi romanlar kitap haline dönmeye başladığından beri yazılmış en iyi şey.”–WASHINGTON POST “Tür içerisinde yazılmış en iyi eser.”–GUARDIAN İnanamayacağınız güçlere sahip Teksaslı genç bir vaiz unutamayacağınız, sıradışı bir yolculuğa çıkıyor. Kendi halinde bir Teksas kasabasında vaizlik yapan Jesse Custer, Yaratılış isimli garip bir ruhani güçle birleştiğinde tüm inancını kaybetmiş bir insandı. Fakat artık büyük güçler kazanmıştı ve yeni bir amacı vardı. Manyak kız arkadaşı Tulip ve İrlandalı alkolik vampir Cassidy ile birlikte Jesse, Teksas’ın kalbinden Amerika’nın daha berbat taraflarına doğru çoğunlukla vahşi, genellikle şahane ve her daim rahatsız edici bir yolculuğa çıkacaktı. DÜNYANIN SONUNA KADAR’da iki öykü bir araya geliyor:“Aile İçinde”de Jesse, geçmişindeki şeytanlarla yüzleşmek için güneye doğru zoraki bir yolculuğa çıkıyor. “Avcılar”da Jesse, batıya yol alarak İsa de Sade’ın sapkın partisine davetsiz misafir oluyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Vaiz Cilt 2 / Dünyanın Sonuna Kadar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Vaiz Cilt 2 / Dünyanın Sonuna Kadar.

...is. "Garth Ennis VAİZ'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor ... Vaiz Cilt 2-Dünyanın Sonuna Kadar - Garth Ennis : %25 İndirimli ... . Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". Garth Ennis. *Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.* Garth Ennis. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına ... Vaiz Cilt 2 / Dünyanın Sonuna Kadar - Garth Ennis - kitapoba.com ... .* Garth Ennis. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". 31.50 TL. Dünyanın Sonuna Kadar'da iki öykü bir araya geliyor: "Aile İçinde"de Jesse, geçmişindeki şey...