Leyla’nın Kahvesi

DavidLevi

Leyla’nın Kahvesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-20
YAZAR DavidLevi
ISBN 9752208834
DOSYA FORMATI 3,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Temiz ve saf duygularla, sevgi, saygı ve sadakat ile yoğrulmuş yaşamı içinde büyük bir aşkı yaşamaya çalışan bir annenin içinde kaldığı zor şartlar ve tüm bu yaşadıklarına çocuklarına olan sonsuz sevgisi ile katlanışı...Leyla’nın Kahvesi, Milas’ın Kargıcak köyünden çıkan Ülfet’in ve otistik kızının hayat hikâyesiyle insanı hak, adalet, güven ve samimiyet duyguları üzerinde düşündüren bir roman.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Leyla’nın Kahvesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Leyla’nın Kahvesi.

...kkanı. 4,918 likes · 28 talking about this ... Leyla'nın Kahvesi David Levi ... . Yemek bloğu Mutfağa dair her şey Hayata dair bir çok şey Mutfak, mutluluğun... See more of Leyla'nın Kahve Dükkanı on Facebook. Anasayfa Leylanın Kahvesi. 1. Leylanın Kahvesi David Levi Bilgi Yayınevi 9789752208834 David Levi. 20 TL. Leyla'nın Kahvesi-Bilgi Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Özlem ERTAN. Muğla Milas doğumlu David L ... Leyla'nın Kahvesi | En Ucuzu Akakçe ... . Özlem ERTAN. Muğla Milas doğumlu David Levi'nin 'Leyla'nın Kahvesi' adlı romanı geçtiğimiz günlerde okurlarla buluştu. 'Leyla'nın Kahvesi' yayımlanan ilk kitabınız. Milaslı hemşerimiz yazar David Levi'nin adıma imzalayıp gönderdiği ''Leyla'nın Kahvesi'' adlı romanını geçen hafta içinde severek zevkle okudum. Bazı sırlar ansızın bir kahve yüzünden açığa çıkabilir. Leylanın Kahvesi arıyorsan site site dolaşma! Leyla'nın Kahvesi. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 10...