Kaosun Kalbi / Mavi Ejder Serisi

Koray Sarıdoğan

Kaosun Kalbi / Mavi Ejder Serisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-11
YAZAR Koray Sarıdoğan
ISBN 9752468863
DOSYA FORMATI 9,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir sebep göstermeden öylece çekip giden annesi ve onun ardına düşen babasının yokluğunda yalnızlığına sığınan bir genç: Tibet...Tibet'te büyüyen yalnızlığın açtığı boşluğu büyük bir misyonla doldurmaya hazırlanan karanlık bir güç...Bizim ikinci bir sığınağımız var diyen, Nazilerin yaratıcısı ve Osmanlı vatandaşı Baron Sebottendorf'un zamanı aşıp bugüne ulaşan planları...Bir şaman kehanetinde bahsedilen ve ortaya çıkması an meselesi olan Mavi Ejder...Kaosun Kalbi İstanbul'da, tam da Yerebatan Sarnıcı'ndaki iki Medusa kafasının arasında başlıyor her şey! Yeniden...Ricalü'l Gayb'ın gizlediği kadim kapı tekrar açıldığında bir süper kahraman olduğunu henüz bilmeyen ama farkında olmadan her şeyiyle buna hazırlanan Tibet kolları sıvıyor.Hayatıyla ilgili gerçekleri öğrenmek dışında kahramanlıkla ilgili hiçbir planı olmasa da alemlerin birbirine açıldığı o kapıda büyük bir savaş onu çağırıyor!Okurunu nefes nefese bırakan aksiyonuyla Kaosun Kalbi, son sayfaya kadar elinizden düşmeyecek! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kaosun Kalbi / Mavi Ejder Serisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kaosun Kalbi / Mavi Ejder Serisi.

... Kitap markalı Kaosun Kalbi Mavi Ejder Serisi 9789752468863 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz ... Kaosun Kalbi / Mavi Ejder Serisi, Koray Sarıdoğan, PORTAKAL KİTAP ... . Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Portakal Kitap Yayınevine ait Kaosun Kalbi - Mavi Ejder Serisi kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 20.63 TL. Bir şaman kehanetinde bahsedilen ve ortaya çıkması an meselesi olan Mavi Ejder... Kaosun Kalbi İstanbul'da, tam da Yerebatan Sarnıcı'ndaki iki Medusa kafasının arasında başlıyor her şey! Bir şaman kehaneti ... Kaosun Kalbi - Mavi Ejder Serisi - Koray Sarıdoğan - kitapjet.net ... ... Kaosun Kalbi İstanbul'da, tam da Yerebatan Sarnıcı'ndaki iki Medusa kafasının arasında başlıyor her şey! Bir şaman kehanetinde bahsedilen ve ortaya çıkması an meselesi olan mavi ejder... Kaosun kalbi istanbul'da, tam da yerebatan sarnıcı'ndaki iki medusa kafasının arasında başlıyor her şey! Bir şaman kehanetinde bahsedilen ve ortaya çıkması an meselesi olan Mavi Ejder... Kaosun Kalbi İstanbul'da, tam da Yerebatan Sarnıcı'ndaki iki Medusa kafasının arasında başlıyor her şey! Bir şaman kehanetinde bahsedilen ve ortaya çıkması an meselesi olan Mavi Ejder... Kaosun Kalbi İstanbul'da, tam da Yerebatan Sarnıcı'ndaki iki Medusa kafasının arasında başlıyor her şey! Bir şaman kehanetinde bahsedilen ve ortaya çıkması an meselesi olan Mavi Ejder... Kaosun Kalbi İstanbul'da, tam da Yerebatan Sarnıcı'ndaki iki Medusa kafasının arasında başlıyor her şey!...