Evet, Psikanaliz İyileştirir!

J. D. Nasio

Evet, Psikanaliz İyileştirir!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-10
YAZAR J. D. Nasio
ISBN 9752493292
DOSYA FORMATI 3,21 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Psikanaliz, öznenin ıstırabından, yaşamında onu acıtan şeyden bahsettiği ve adım adım kendi öznel hakikatine yerleşmeyi öğrendiği en temel insani deneyimlerden biridir. Psikanalist ise her şeyden önce ötekini dinlemeyi bilen ve özneyi kendi biricikliğinde karşılayan kişidir.J.-D. Nasio, klinik örneklerle bezediği canlı bir anlatımın ve içtenlikli, metodik bir dilin içinden geçerek, okuyucuyu uzun yıllara dayanan psikiyatrist, psikanalist pratiğini, psikanalist duyuşundan ve ona aktarılanları ele alışından itibaren geliştirdiği yeni ve özgün yolları keşfetmeye davet ediyor. Bunu yaparken de sessiz ve görünmez olması koşuluyla okuyucuyu adeta çalışma odasının içine alıyor, onu ötekini dinlerken kendi psikanalist bilinçdışından bulduğu düşlemlerle ve bunları yorumlayışıyla karşılaştırıyor.”Böylelikle bir psikanalistin sadece bildikleri, söyledikleri ve yaptıklarından itibaren çalışmadığını, ama aynı zamanda ve özellikle de bilinçdışıyla olan ilişkisinde kim olduğundan itibaren de çalıştığını anlayacaksınız.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Evet, Psikanaliz İyileştirir! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Evet, Psikanaliz İyileştirir!.

...ndiği en temel insani deneyimlerden... Juan David Nasio ... Evet Psikanaliz İyileştirir!J. D. Nasio - ePttAVM ... . Psikanaliz, öznenin ıstırabından, yaşamında onu acıtan şeyden bahsettiği ve adım adım kendi öznel hakikatine yerleşmeyi öğrendiği en temel insani deneyimlerden biridir. Evet Psikanaliz İyileştirir! kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. J. D. Nasio kitapları ve YAKIN 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. J. D. Nasio tarafından kaleme alınan Evet, Ps ... Evet Psikanaliz İyileştirir! [Kategorisiz Ürünler] ... .com'da. J. D. Nasio tarafından kaleme alınan Evet, Psikanaliz İyileştirir! Pdf İndir isimli 96 sayfadan oluşan kitap; YAKIN KİTABEVİ yayınevinin 10/5/2019 Cuma tarihinde ve 1... 14.21 TL. Psikanaliz, öznenin ıstırabından, yaşamında onu acıtan şeyden bahsettiği ve adım adım kendi öznel hakikatine yerleşmeyi öğrendiği en temel insani deneyimlerden biridir. Evet Psikanaliz İyileştirir! book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Evet Psikanaliz İyileştirir! by J.D. Nasio. Genel Psikoloji. Evet Psikanaliz İyileştirir! Evet Psikanaliz İyileştirir! Yeni. Ücretsiz Kargo. Evet Psikanaliz İyileştirir!/J. D. Nasio incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : Evet Psikanaliz İyileştirir! 15.77 TL. Psikanaliz, öznenin ıstırabından, yaşamında onu acıtan şeyden bahsettiği ve adım adım kendi öznel hakikatine yerleşmeyi öğrendiği en temel insani deneyimlerden biridir. Evet Psikanaliz İyileştirir! Kağıt Kapak - 20 Mayıs 2019. J. D. Nasio (Eser Sahibi), Özge Soysal (Çevirmen), Zeynep Yaşar (Çevirmen) & 0 daha fazla. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Yakın Kitabevi Yayınevine ait Evet Psikanaliz İyileştirir! kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 9789752493292. 13269022. Evet, Psikanaliz İyileştirir! Yakın Kitabevi. 18.00. Psikanaliz, öznenin ıstırabından, yaşamında onu acıtan şeyden bahsettiği ve adım adım kendi öznel hakikatine yerleşmeyi öğrendiği en temel insani deneyimlerden biridir. 15.30 TL. Psikanaliz, öznenin ıstırabından, yaşamında onu acıtan şeyden bahsettiği ve adım adım kendi öznel hakikatine yerleşmeyi öğrendiği en temel insani deneyimlerden biridir. Psikanaliz, öznenin ıstırabından, yaşamında onu acıtan şeyden bahsettiği ve adım adım kendi öznel hakikatine yerleşmeyi öğrendiği en temel insani deneyimlerden biridir. J. D. Nasio, Evet Psikanaliz İyileştirir! Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Psikanaliz, öznenin ıstırabından, yaşamında onu acıtan şeyden bahsettiği ve... Evet Psikanaliz İyileştirir!/J. D. Nasio. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Evet, silmek istiyorum. Hayır silmek istemiyorum. Sepetinizdeki ürünler sili...