Çılgın Bal Porsuğu ve Parla

Nur Tunay

Çılgın Bal Porsuğu ve Parla
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-23
YAZAR Nur Tunay
ISBN 6056965517
DOSYA FORMATI 10,29 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ormanda herkese sataşıp kafa tutan Çılgın Bal Porsuğu, maceralarına bu kez şehirde devam ediyor. Birlikte yaramazlık yapacağı bir arkadaş da ediniyor üstelik: İşte Çılgın Parla! Ama onu ormandan alıp şehirdeki evine getiren Parla'yı bir sürpriz bekliyor. Acaba bu çılgınlığın sonu nereye varacak? Çılgın Bal Porsuğu'nu çok seven çocuklar, uzun zamandır bekledikleri serinin ikinci kitabına kavuşuyor. Ele avuca sığmayan porsuğun kendi gibi çılgın arkadaşı Parla'ya bütün çocuklar bayılacak!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çılgın Bal Porsuğu ve Parla i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çılgın Bal Porsuğu ve Parla.

...ar Nur Tunay'ın özgün dili ve karakterleriyle alışılmış hayvan hikâyelerinden farklı bir yere konumlanıyor Çılgın Bal Porsuğu ... Çılgın Bal Porsuğu ve Parla - Nur Tunay - Kitap Dünyası ... . Çılgın bal porsuğu (Türkçe altyazılı). Arda Ertas. 3.86 €. Ormanda herkese sataşıp kafa tutan Çılgın Bal Porsuğu, maceralarına bu kez şehirde devam ediyor. Birlikte yaramazlık yapacağı bir arkadaş da ediniyor üstelik: İşte Çılgın Parla! Ormanda herkese sataşıp kafa tutan Çılgın Bal Porsuğu, maceralarına bu kez şehirde devam ediyor. Birlikte yaramazlık yapacağı bir arkadaş da ediniyor üstelik: İşte Çılgın Parla! Ürünü satı ... Çılgın Bal Porsuğu ve Parla - Nur Tunay | Kitapx ... . Birlikte yaramazlık yapacağı bir arkadaş da ediniyor üstelik: İşte Çılgın Parla! Ürünü satı...