Aheste - Gariplikler Adası

Itır Arda

Aheste - Gariplikler Adası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-28
YAZAR Itır Arda
ISBN 6052851845
DOSYA FORMATI 6,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu ada nasıl ada?Yazar kimliğinin yanı sıra, çeviri eserleri ve senaryo çalışmalarıyla tanınan Itır Arda’nın kaleme aldığı Aheste - Gariplikler Adası, akıl almaz gibi görünen olayların kimi zaman sanıldığından çok daha akla yatkın gelebileceğini gözler önüne seren bol sürprizli bir denizci macerası. Yarattığı sıradışı tiplemelerin yardımıyla absürtten beslenen benzersiz bir mizah yaratan Arda; bu kitabıyla, oyunbaz bir denizcinin, teknesiyle sürüklendiği garip bir adada başından geçen ilginç ama bir o kadar da komik olayları anlatıyor. Dokuz yaş ve üzeri macerasever okurlarını fışır fışır dalgaların üzerinde eğlenceli bir serüvene çıkaran Gariplikler Adası, iletişime, dayanışmaya, dile ve farklılıklara vurgu yaparak yaşadığımız dünyada her şeyin mümkün olabileceği gerçeğini hatırlatıyor. İyi bir denizci ama berbat bir balıkçı olan Denizci (evet yanlış okumadınız kahramanımızın adı Denizci!) biricik teknesi Aheste ile engin mavilere doğru dümen kırarken, aniden patlayan hava yüzünden beklenmedik bir fırtınanın göbeğine sürüklenir. Adının “Olabilir de Olmayabilir de” olduğunu öğreneceği garip (!) bir adada açar gözlerini. Aheste harap, Denizci bitaptır. Üstüne üstlük Denizci’nin şapkasına tüneyen çokbilmiş bir martı kuluçkaya yatmıştır. Tersine akan nehri, tek bir günde dört mevsimi aynı anda yaşatan havası ve gözleri aşırı derecede bozuk olduğu için burnunun ucunu bile göremeyen "kararsız" sakinleriyle Gariplikler Adası Denizci’nin bundan sonraki yeni yuvası mı olacaktır?..Zeynep Özatalay’ın ele avuca sığmaz çizimleriyle sinematografik bir anlatım kazanan Gariplikler Adası, olağan ve olağanüstü kavramları üzerine düşündürürken, derin konulardan eğlenceli meselelere balıklama dalarak alabildiğine renkli bir okuma deneyimi sunuyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aheste - Gariplikler Adası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aheste - Gariplikler Adası.

...akıl almaz gibi görünen olayların kimi ... Aheste Gariplikler Adası Itır Arda ... ... Yazar kimliğinin yanı sıra, çeviri eserleri ve senaryo çalışmalarıyla tanınan Itır Arda'nın kaleme aldığı Aheste - Gariplikler Adası, akıl almaz gibi görünen olayların kimi zaman sanıldığından çok daha akla... Yazar kimliğinin yanı sıra, çeviri eserleri ve senaryo çalışmalarıyla tanınan Itır Arda'nın kaleme aldığı Aheste - Gariplikler Adası, akıl almaz gibi görünen olayların kimi zaman sanıldığından çok daha akla... 11.16 TL. Yazar kimliğinin yanı sır ... Aheste Gariplikler Adası Itır Arda ... ... 11.16 TL. Yazar kimliğinin yanı sıra, çeviri eserleri ve senaryo çalışmalarıyla tanınan Itır Arda'nın kaleme aldığı Aheste - Gariplikler Adası, akıl almaz gibi görünen olayların kimi zaman sanıldığından... Bu ada nasıl ada? Yazar kimliğinin yanı sıra, çeviri eserleri ve senaryo çalışmalarıyla tanınan Itır Arda'nın kaleme aldığı Aheste - Gariplikler Adası, akıl almaz gibi görünen olayların kimi zaman... 18 TL. Bu ada nasıl ada? Yazar kimliğinin yanı sıra, çeviri eserleri ve senaryo çalışmalarıyla tanınan Itır Arda'nın kaleme aldığı Aheste - Gariplikler Adası, akıl almaz gibi görünen olayların kimi... Aheste Gariplikler Adası. Bu ada nasıl ada? bozuk olduğu için burnunun ucunu bile göremeyen "kararsız" sakinleriyle Gariplikler Adası Denizci'nin bundan sonraki yeni yuvası mı olacaktır?.. 14.40 TL. Aheste Gariplikler Adası-Tudem Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yazar kimliğinin yanı sıra, çeviri eserleri ve senaryo çalışmalarıyla tanınan Itır Arda'nın kaleme aldığı Aheste - Gariplikler Adası, akıl almaz gibi görünen olayların kimi zaman sanıldığından çok daha akla... Itır Arda. Kitap Tanıtımı. Bu ada nasıl ada? Yazar kimliğinin yanı sıra, çeviri eserleri ve senaryo çalışmalarıyla tanınan Itır Arda'nın kaleme aldığı Aheste - Gariplikler Adası... Bu ada nasıl ada? Yazar kimliğinin yanı sıra, çeviri eserleri ve senaryo çalışmalarıyla tanınan Itır Arda'nın kaleme aldığı Aheste - Gariplikler Adası, akıl almaz gibi görünen olayların kimi zaman... 12.60 TL. Bu ada nasıl ada? Yazar kimliğinin yanı sıra, çeviri eserleri ve senaryo çalışmalarıyla tanınan Itır Arda'nın kaleme aldığı Aheste - Gariplikler Adası, akıl almaz gibi görünen olayların kimi... Aheste Gariplikler Adası [ Itır Arda ]. Tudem Yayınları. Bu ada nasıl ada? ucunu bile göremeyen "kararsız" sakinleriyle Gariplikler Adası Denizci'nin bundan sonraki yeni yuvası mı olacaktır?.....