Tex 10 / Avlanmış - Hileli Oyun

Tito Faraci

Tex 10 / Avlanmış - Hileli Oyun
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-03-18
YAZAR Tito Faraci
ISBN 6054983933
DOSYA FORMATI 5,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

AVLANMIŞ (No 623; Yazar: Tito Faraci; Çizer: Pasquale Del Vecchio)Kanlı bir katliama tanık olan Teks Willer duruma müdahale etmekten geri kalmazve olayların gelişmesinin ardından bedeninde iki kurşun yarasıyla yere yığılır. İlk an için kurtulmayı başarsa da peşindeki silahlı grubunkendisini avlamaya çalıştığı ölümcül bir avın tam ortasına düşmüştür.HİLELİ OYUN(No 624; Yazar: Tito Faraci; Çizer: Pasquale Del Vecchio)Springfield denen kasabaya bir kez daha adaletin ve yasaların hakim olmasına çalışan kahramanımız, emekli bir çavuşun yardımıyla ölümcül tuzakların ve acımasız kapanların arasından sıyrılarak ilerlerken karşısındaki çeteyi yok etmeyi başarabilecek miydi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tex 10 / Avlanmış - Hileli Oyun i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tex 10 / Avlanmış - Hileli Oyun.

...mcı Kitaplar. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... Tex 10 - Avlanmış / Hileli Oyun - Tito... - Kitap > kitapbulan.com.tr ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Tex 10 / Avlanmış - Hileli Oyun. kan bağı10,45 TL5 satıcı, en ucuz 10 TL. %36Alis Harikalar Diyarında3,75 TL10 satıcı, en ucuz 3,75 TL. Tex 10 / Avlanmış - Hileli Oyun Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Tex 10 / Avlanmış - Hileli Oyun kitabını in... HİLELİ OYUN (No 624; Yazar: Tito Faraci; Çizer: Pasquale Del Vecchio) Springfield denen kasabaya bir ke ... Tex 10 - Avlanmış / Hileli Oyun Tito Faraci ... ... HİLELİ OYUN (No 624; Yazar: Tito Faraci; Çizer: Pasquale Del Vecchio) Springfield denen kasabaya bir kez daha adaletin ve yasaların hakim olmasına Tex Seri 30 Hayalet Kasaba; Tehlikeli Oyun. Tito Faraci tarafından kaleme alınmış Tex 10 / Avlanmış - Hileli Oyun kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı a...