Osmanlı Sosyal Hayatı (Saray Penceresinden 14-15. Yüzyıl)

Prof. Dr. Necdet Öztürk

Osmanlı Sosyal Hayatı (Saray Penceresinden 14-15. Yüzyıl)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-12-01
YAZAR Prof. Dr. Necdet Öztürk
ISBN 9944766456
DOSYA FORMATI 12,75 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Osmanlı’nın ilk iki yüzyılında toplum hayatını anlatan çalışma, bu dönemde düğünleri, çeyizleri, ilginç gelenekleri, din algısını, sırlı olayları devrin kaynaklarına dayanarak ortaya koyuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Osmanlı Sosyal Hayatı (Saray Penceresinden 14-15. Yüzyıl) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Osmanlı Sosyal Hayatı (Saray Penceresinden 14-15. Yüzyıl).

...yazarı Necdet Öztürkkitabı hakkında yorumları, bilgileri, OSMANLI SOSYAL HAYATI / Saray Penceresinden 14 - 15 ... Osmanli-Devleti1299 | Osmanli Devleti | Osmanli Padisahlari ... . Osmanlıda Saray Yaşamı. Osmanlı Devletinin klasik dönemi olan16 ve 17 yüzyıllarda sarayda yaşam; İslam dininin gerekleri ve saray geleneklerine göre düzenlenirdi. ...aciklamalari,osmanli kronolojisi,osmanli padisahlari,osmanli valide sultanlari,osmanli padisahlari olum nedenleri ve 632 yillik osmanli imparatorlugu,harem entrikalari,osmanli devleti tanitim sitesi. Yüzyıl) hakkında pek çok bilgiye sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Osmanlı Sosyal Hayatı ... Osmanlı'da Saray - Bilgi Kutusu ... . Yüzyıl) hakkında pek çok bilgiye sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Osmanlı Sosyal Hayatı (Saray Penceresinden 14-15. Yüzyıl) özeti sitemizde…...