Dorian Gray’in Portresi (Ciltli)

Oscar Wilde

Dorian Gray’in Portresi (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-06-06
YAZAR Oscar Wilde
ISBN 6050953060
DOSYA FORMATI 9,29 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir yandan korkun bir yandan umudun varsa iki kanatlı olursun, tek kanatla uçulmaz zaten. Mevlânâ Oscar Wilde’ın “Okuyan herkes baş karakterde kendi günahını görecek,” dediği tek romanı Dorian Gray’in Portresi edebiyatın kuşkusuz en büyük klasik eserlerinden biri... Fakat Dorian Gray’in Portresi’ni bu kadar büyük ve zamansız kılan, ahlaka, yargılara, güzelliğe, sanata, gençliğe, toplumsal normlara ve korkularımıza dair söyledikleri... Ressam Basil Hallward’ın güzelliğiyle büyüleyen genç Dorian Gray’inportresini yapması ve bu portrenin genç adamın hayatını ele geçirişini anlatan “zamansız”bir başyapıt. “… Gençliğiniz sürerken tadını çıkarın. Can sıkıcı şeyleri dinleyerek, umutsuz başarısızlıkları gidermeye çalışarak ya da hayatınızı cahiller, sıradanlar, bayağılar için tüketerek altın günlerinizi boşa harcamayın; bunlar çağımızın sağlıksız hedefleri, sahte idealleri. Yaşayın! İçinizdeki harika hayatı yaşayın! Hiçbir şeyi ziyan etmeyin. Hep yeni heyecanlar arayın. Hiçbir şeyden korkmayın…”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dorian Gray’in Portresi (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dorian Gray’in Portresi (Ciltli).

...ilde Alfa Yayınları. Oscar Wilde'ın yayımlanmış tek romanı olan Dorian Gray'in Portresi dünya edebiyatının en sarsıcı eserlerinden biridir ... Dorian Grayin Portresi Ciltli > Oscar Wilde > Everest Yayınları... ... . Dorian Gray'in Portresi (Ciltli). Yazar: admin · Yayımlanmış Mayıs 24, 2019 · Güncellendi Mayıs 24, 2019. Şiir, öykü ve oyunlarının yanı sıra Dorian Gray'in Portresi eseriyle ün kazandı. 12.93 TL. Oscar Wilde'ın tek romanı ve en bilinen eseri olan Dorian Gray'in Portresi, güzelliğiyle herkesi etkileyen ama yozlaşmış bir adamın, kötülük, aldatmaca ve skandallarla örülü hikâyesini... Dorian Grayin Portresi Ciltli. Marka : Everest Yayınları. 1897'de yeniden özgür kaldığında hayatının sonuna kadar yalnızlık ve fakirlik ... Dorian Gray'in Portresi (Ciltli) Pdf İndir ... ... Dorian Grayin Portresi Ciltli. Marka : Everest Yayınları. 1897'de yeniden özgür kaldığında hayatının sonuna kadar yalnızlık ve fakirlik içinde yaşayacağı Fransa'ya göç etti.-Dorian Gray'in Portresi... 22.82 TL. Edebiyat dünyasının tabularını paramparça eden Dorian Gray'in Portresi, insan ruhunun karanlık köşelerine ışık tuttuğu için eleştiri oklarını üzerine çekmiş olsa da cüretkârlığıyla her......