Sen Bir Robot Değilsin

Aysun Berktay Özmen

Sen Bir Robot Değilsin
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-03-30
YAZAR Aysun Berktay Özmen
ISBN 6054119912
DOSYA FORMATI 6,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kendi yazıp resimlediği doğa öyküleriyle tanıyıp çok sevdiğimiz Aysun Berktay Özmen, şimdi de bahar öykülerinin yer aldığı Yeşil Seri ile karşınızda. Rakun Koko, odasını toplamalı, çimleri kesmeli ve bahçeyi sulamalı... Ama bu sıcak bahar gününde Koko sadece göle gidip yüzmek ve bütün gün tembellik etmek istiyor. Belki de bir robot yaparak bütün bu işlerden kurtulabilir. Sen Bir Robot Değilsin, sorumlulukları eğlenceli bir dille anlatan bir bahar öyküsü. Rakun Koko, hayalindeki gibi bir robot yapabilecek mi? 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sen Bir Robot Değilsin i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sen Bir Robot Değilsin.

...r robot yaparak bütün bu işlerden kurtulabilir ... Sen Bir Robot Değilsin | Aysun Berktay Özmen | Kıta Kitap ... . Sen Bir Robot Değilsin sorumlulukları eğlenceli bir dille anlatan bir bahar öyküsü. Rakun Koko hayalindeki gibi bir robot yapabilecek mi? Sen Bir Robot Değilsin. Aysun Özmen'in yazıp resimlediği Yeşil Seri, bahar aylarında içinizi ısıtacak!Kendi yazıp resimlediği doğa öyküleriyle tanıyıp çok sevdiğimiz Aysun Berktay Özmen, şimdi... Belki de bir robot yaparak bütün bu işlerd ... Sen Bir Robot Değilsin | Çocuklara Kitap ... ... Belki de bir robot yaparak bütün bu işlerden kurtulabilir. Sen Bir Robot Değilsin, sorumlulukları eğlenceli bir dille anlatan bir bahar öyküsü. Rakun Koko, hayalindeki gibi bir robot yapabilecek mi? 19.29 TL. Belki de bir robot yaparak bütün bu işlerden kurtulabilir. Sen Bir Robot Değilsin, sorumlulukları eğlenceli bir dille anlatan bir bahar öyküsü. Belki de bir robot yaparak bütün bu işlerden kurtulabilir. Sen Bir Robot Değilsin, sorumlulukları eğlenceli bir dille anlatan bir bahar öyküsü. Rakun Koko, hayalindeki gibi bir robot yapabilecek mi? Belki de bir robot yaparak bütün bu işlerden kurtulabilir. Sen Bir Robot Değilsin sorumlulukları eğlenceli bir dille anlatan bir bahar öyküsü. Rakun Koko hayalindeki gibi bir robot yapabilecek mi? Kolektif. Aysun Özmen'in yazıp resimlediği Yeşil Seri, bahar aylarında içinizi ısıtacak! Kendi yazıp resimlediği doğa öyküleriyle tanıyıp çok sevdiğimiz Aysun Berktay Özmen... Belki de bir robot yaparak bütün bu işlerden kurtulabilir. Sen Bir Robot Değilsin sorumlulukları eğlenceli bir dille anlatan bir bahar öyküsü. Rakun Koko hayalindeki gibi bir robot yapabilecek mi? Belki de bir robot yaparak bütün bu işlerden kurtulabilir. Sen Bir Robot Değilsin, sorumlulukları eğlenceli bir dille anlatan bir bahar öyküsü. Rakun Koko, hayalindeki gibi bir robot yapabilecek mi? 21.28 TL. Belki de bir robot yaparak bütün bu işlerden kurtulabilir. Sen Bir Robot Değilsin, sorumlulukları eğlenceli bir dille anlatan bir bahar öyküsü. 22.40 TL...