Devlet Başkanlarına Nasihatler

İmam Gazali

Devlet Başkanlarına Nasihatler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1969-01-01
YAZAR İmam Gazali
ISBN
DOSYA FORMATI 10,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

En iyi başkan, karakter sahibi kimselerin, yönetiminden dolayı rahat ettiği, karaktersizlerin ise korku içinde yaşadıkları kimsedir. Kötü başkan ise bunun aksinedir: İyi karakterli insanlar korkulu bir hayat içinde bulunurken, kötüler ise istedikleri gibi yaşarlar. Zulümle zafer elde edilemez, zorla nefes alan kimseden hayat ümit edilemez.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Devlet Başkanlarına Nasihatler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Devlet Başkanlarına Nasihatler.

...i devlet başkanlarına nasihatler. Devlet Başkanlarına ve İdarecilere Nasihat ... "Allah Dostlarının Devlet Başkanlarına Nasihati" - Kasrik'ten Geçenler ... . Büyük velîlerden Seyyid Ahmed Rıfâî (rahmetullahi teâlâ aleyh) haz- retlerine devlet ileri gelenleri sık sık mektup yazarak nasihat isterlerdi. Bunların içinde bulunan anarşist tabiatlı kimseleri, devlet hudutlarının dışına çıkarıp atmalıdır. 1. Devlet Başkanlarına Nasihat-ül Mülük. İmam Gazali, Osman Şekerci (Çevirmen). Devlet Başkanlarına Nasihatler. İmam Gazali. HAVALE :6,11 TL %1 EFT İndirim ... İmam Gazali Devlet Başkanlarına Nasihatler ... . Devlet Başkanlarına Nasihatler. İmam Gazali. HAVALE :6,11 TL %1 EFT İndirimi. i̇mam gazali devlet başkanlarına nasihatler. Home. Spiritual. imdi bu drt maddenin en mhimleri, nasihat ve ihtiyac kaldrmaktr. Nasihat bir valiliktir ki; onun yazl Hz. devlet başkanlarına nasihatler kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. imam-ı gazali kitapları ve SİNAN YAYINEVİ 1995 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. DEVLET BAŞKANLARINA NASİHATLER Yazar:imam-ı gazali Yayınevi:SİNAN YAYINEVİ Çeviren:osman şekerci Basım Yılı:1995 Basım Yeri:İSTANBUL Kondisyon:Çok İyi Dil:Türkçe. "Allah Dostlarının Devlet Başkanlarına Nasihati" - Kasrik'ten Geçenler. Semerkand TvFan. Ebu Hasan Şazeli'den (K.s.) Dualar ve Nasihatler - Продолжительность: 14:50 Semerkand TvFan 107... Devlet başkanlarına nasihatler = nasihat'ül müluk /. Saved in: Bibliographic Details. Similar Items. Devlet başkanlarına = nasihat'ül müluk / by: Ghazzali, 1058-1111 Published: (1969). İsi...