Beyaz Geceler - Uysal Kız

Fyodor Mihayloviç Dostoyevski

Beyaz Geceler - Uysal Kız
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-03-24
YAZAR Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
ISBN 6058480490
DOSYA FORMATI 10,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Usta yazar Dostoyevski'nin ilk dönem eserlerinden olan Beyaz Geceler / Uysal Kız, yalın aşk duygusunun işlendiği öykülerden oluşan etkileyici bir başyapıt… Eserleriyle yalnızca 20. yy edebiyatını değil, düşün yaşamını da etkilemiş olan Dostoyevski, Beyaz Gecelerde üçlü bir aşk öyküsünün ruhsal tahlilini yaparken, Uysal Kız'da ise karısı kısa bir süre önce intihar etmiş bir adamın düşüncelerini sorguluyor. İki kitabın bir araya getirilerek yayınlandığı bu baskı, okura Dostoyevski'nin gençlik dönemi eserlerinden ikisini aynı anda okuma fırsatı sunuyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Beyaz Geceler - Uysal Kız i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Beyaz Geceler - Uysal Kız.

... olan Dostoyevski... "Beyaz Geceler" üç köşeli bir aşkın masumluğunda yatan hüznü dile getirirken "Uysal Kız", karısı kısa bir süre önce intihar etmiş adamın, vicdan muhasebesini anlatıyor ... Beyaz Geceler - Uysal Kız - Fyodor Mihailoviç Dostoyevski Kitapları ... . UYSAL KIZ Beyaz Geceler ve Uysal Kız adlı yapıtlar Sn.Mehmet Özgül'ün izniyle basılmıştır. BEYAZ GECELER*. Yoksa o, bir anlık da olsa, senin gönlüne Yakın olsun diye mi yaratıldı? Fyodor Mihayloviç Dostoyevski. Eserleriyle yalnızca edebiyatı değil, düşünce yaşamını da etkileyen Dostoyevski, Beyaz Geceler'de üç köşeli bir aşkın masumiyetindeki hüznü dile getirirken Uysal... Akıllı Sıralama Yen ... Beyaz Geceler & Uysal Kız : 30 ... . Eserleriyle yalnızca edebiyatı değil, düşünce yaşamını da etkileyen Dostoyevski, Beyaz Geceler'de üç köşeli bir aşkın masumiyetindeki hüznü dile getirirken Uysal... Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. beyaz geceler uysal kız. için 29 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Giriş. Kayıt Ol. Beyaz Geceler Uysal Kız. Beyaz Geceler Uysal Kız. Kitap Ö...