Tanıkları ile Türkçede Zaman Kavramı ve Söz Varlığı

Doç. Dr. Salim Küçük

Tanıkları ile Türkçede Zaman Kavramı ve Söz Varlığı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-06-02
YAZAR Doç. Dr. Salim Küçük
ISBN 6052884621
DOSYA FORMATI 12,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkçede zaman kavramını ele alan bu konulu eserde bütüncül bir anlayışla Göktürkçeden günümüz Türkçesine tarihî bir anlayışla art ve eş zamanlı yöntem uygulanılarak zaman anlamlı sözcükler taranmış ilgili eserlerdeki tanıklarına yer verilmiş, sözcüklerin anlamından yola çıkılarak anlam değişimlerine işaret edilmiş ve ilgili kavramların çağdaş Türk lehçelerindeki karşılıklarına yer verilmiştir. Çalışmanın özgün yanı zaman kavramının Tarihî Türk lehçelerinden günümüze bütüncül bir anlayışla ele alınması ve oldukça zengin bir söz varlığına ulaşılmış olmasıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tanıkları ile Türkçede Zaman Kavramı ve Söz Varlığı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tanıkları ile Türkçede Zaman Kavramı ve Söz Varlığı.

...dukça zengin bir söz varlığına ulaşılmış olmasıdır ... Tanıkları İle Türkçede Zaman Kavramı ve Söz Varlığı %30 İndirimli... ... . Sayfa Sayısı. 363. Çalışmanın özgün yanı zaman kavramının Tarihî Türk lehçelerinden günümüze bütüncül bir anlayışla ele alınması ve oldukça zengin bir söz varlığına ulaşılmış olmasıdır. Fakat Tanıkları ile Türkçede Zaman Kavramı ve Söz Varlığı yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Doç. Dr. Salim Küçük vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Doç. Çalışmanın özg ... Tanıkları ile Türkçede Zaman Kavramı ve Söz Varlığı ... . Bu alanda pek çok eseri bulunan Doç. Çalışmanın özgün yanı zaman kavramının Tarihî Türk lehçelerinden günümüze bütüncül bir anlayışla ele alınması ve oldukça zengin bir söz varlığına ulaşılmış olmasıdır. 60.19 TL. Çalışmanın özgün yanı zaman kavramının Tarihî Türk lehçelerinden günümüze bütüncül bir anlayışla ele alınması ve oldukça zengin bir söz varlığına ulaşılmış olmasıdır. Çalışmanın özgün yanı zaman kavramının Tarihî Türk lehçelerinden günümüze bütüncül bir anlayışla ele alınması ve oldukça zengin bir söz varlığına ulaşılmış olmasıdır. 48.15 TL. Çalışmanın özgün yanı zaman kavramının Tarihî Türk lehçelerinden günümüze bütüncül bir anlayışla ele alınması ve oldukça zengin bir söz varlığına ulaşılmış olmasıdır. Çalışmanın özgün yanı zaman kavramının Tarihî Türk lehçelerinden günümüze bütüncül bir anlayışla ele alınması ve oldukça zengin bir söz varlığına ulaşılmış olmasıdır. 52.97 TL. Çalışmanın özgün yanı zaman kavramının Tarihî Türk lehçelerinden günümüze bütüncül bir anlayışla ele alınması ve oldukça zengin bir söz varlığına ulaşılmış olmasıdır. 35.74 TL. Çalışmanın özgün yanı zaman kavramının Tarihî Türk lehçelerinden günümüze bütüncül bir anlayışla ele...