İhtiyar Logan 5 / Geçmiş Yaşamlar

Filipe Andrade

İhtiyar Logan 5 / Geçmiş Yaşamlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-17
YAZAR Filipe Andrade
ISBN 6052172193
DOSYA FORMATI 4,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

GEÇMİŞİNDEKİ BİR BAŞARISIZLIK LOGAN’IN PEŞİNİ BIRAKMIYOR...VE HATALARINI TELAFİ ETMEK İÇİN BÜYÜNÜN YARDIMINA İHTİYACI OLACAK! AMA İSTEDİĞİ YARDIMI ALAMAYINCA, bir zamanlar Wolverine olarak bilinen adam tüm umudunu alışılmadık ve güvenilmez bir müttefiğe bağlayacak! Genç Örümcek Adam Miles Morales ile karşılaşması Logan’ı başka bir yol izlemeye ikna edebilecek mi? Yoksa geçmişine, 1800’lerdeki gençliğinden Hulk ile ilk karşılaştığı ana ve sonrasına yapılan kontrolden çıkmış bir zaman yolculuğu, görevini tamamen tehlikeye mi atacak? Bir an Madripoor caddelerinde gezen Patch, sonrasında X-Men’deki ihtişamlı günlerini yeniden yaşayan Wolverine. Hatıralarını, hüzün ve acı verici anları bir daha yaşamak zorunda kalan Logan geçmişi değiştirmeye çalışmanın cazibesine kapılacak mı? 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İhtiyar Logan 5 / Geçmiş Yaşamlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İhtiyar Logan 5 / Geçmiş Yaşamlar.

...Kİ BİR BAŞARISIZLIK LOGAN'IN PEŞİNİ BIRAKMIYOR ... En Ucuz İhtiyar Logan 5 - Geçmiş Yaşamlar - Jeff Lemire Fiyatları ... ...VE HATALA. Ürün açıklama. Geçmişindeki bir başarısızlık logan'ın peşini bırakmıyor ...ve hatalarını telafi etmek için büyünün yardımına ihtiyacı olacak! Ürün Özellikleri. Geçmişindeki bir başarısızlık logan'ın peşini bırakmıyor ...ve hatalarını telafi etmek için büyünün yardımına ihtiyacı olacak! 25.50 TL. Genç Örümcek Adam Miles Morales ile karş ... İhtiyar Logan 5: Geçmiş Yaşamlar - Jeff Lemire... | presstij.com.tr ... .50 TL. Genç Örümcek Adam Miles Morales ile karşılaşması Logan'ı başka bir yol izlemeye ikna edebilecek mi? Yoksa geçmişine, 1800'lerdeki gençliğinden Hulk ile ilk karşılaştığı ana ve sonrasına... İhtiyar Logan 5: Geçmiş Yaşamlar/jeff Lemire. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan. Gerekli Şeyler Yayıncılık İhtiyar Logan 5: Geçmiş Yaşamlar Jeff Lemire - 482474. 5 Al 4 Öde. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %25. İhtiyar Logan 5: Geçmiş Yaşamlar....