Kentin DindarlarıÇağdaş Yaşamda Zahidan,Muhibban ve Dervişan

Yunus Emre Altuntaş

Kentin DindarlarıÇağdaş Yaşamda Zahidan,Muhibban ve Dervişan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-05-21
YAZAR Yunus Emre Altuntaş
ISBN 6058227286
DOSYA FORMATI 3,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tarihimizin son yüz yıllık kesitinde dünya ile birlikte değişen bireysel ve toplumsal anlayışların/yaşam tarzlarının toplum düzeyinde nasıl algılandığını, nelere yol açtığını düşünmek zorundayız. Çünkü bir milleti “millet” yapan sadece dili, toprağı ve egemenliği değil aynı zamanda geçmişten miras aldığı tarihi/kültürel değerlerini yeni nesillere aktarabilmesidir. Somut tarihi mirasın aslına uygun şekilde devredilmesi; yaşayan kültürel mirasın ise gerekiyorsa özüne sadık kalarak dönüştürülmesi, çağın şartlarına uygun olarak yorumlanması da düşünülmesi gereken diğer iki önemli husustur. Bu eseri ön yargısız şekilde kişisel sorgulamamızabir vesile olması için istifadenize sunuyoruz. Akıp giden zamanın içinde kaybettiklerimizi ve gelecekte bizleri nelerin beklediğini sorgulamak temel endişemizdir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kentin DindarlarıÇağdaş Yaşamda Zahidan,Muhibban ve Dervişan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kentin DindarlarıÇağdaş Yaşamda Zahidan,Muhibban ve Dervişan.

... Onto Yayınevi. 16.67. Tarihimizin son yüz yıllık kesitinde dünya ile birlikte değişen bireysel ve ... Kentin Dindarları; Çağdaş Yaşamda Zahidan, Muhibban ve... ... ... Kentin dindarları : çağdaş yaşamda zahidan, muhibban ve dervişan : söyleşi. Dil: Türkçe. 12.84 TL. Tarihimizin son yüz yıllık kesitinde dünya ile birlikte değişen bireysel ve toplumsal anlayışların / yaşam tarzlarının toplum düzeyinde nasıl algılandığını, nelere yol açtığını düşünmek zorundayız. Kentin Dindarları - Çağdaş Yaşamda Zahidan, Muhibban ve Dervişan En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ... Kentin Dindarları Yunus Emre Altuntaş ... . Kentin Dindarları - Çağdaş Yaşamda Zahidan, Muhibban ve Dervişan En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Kentin Dindarları; Çağdaş Yaşamda Zahidan, Muhibban ve Dervişan. Yunus Emre Altuntaş. Onto Yayınevi. 9786058227286. 454205. Kentin Dindarları Çağdaş Yaşamda Zahidan, Muhibban ve Dervişan. Onto Yayınevi. 12.50. Tarihimizin son yüz yıllık kesitinde dünya ile birlikte değişen bireysel ve... Kentin Dindarları Tarihimizin son yüz yıllık kesitinde dünya ile birlikte değişen bireysel ve... Kentin Dindarları Çağdaş Yaşamda Zahidan, Muhibban ve Dervişan Onto Yayınevi Kentin Dindarları; Çağdaş Yaşamda Zahidan, Muhib...