Lineer Cebir

Salim Yüce

Lineer Cebir
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-02-21
YAZAR Salim Yüce
ISBN 6053180302
DOSYA FORMATI 11,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap üniversitelerin Matematik, Matematik Mühendisliği, Matematik Bilgisayar, İstatistik, Matematik Öğretmenliği ve Mühendislik Bölümlerinde okutulan Lineer Cebir dersine temel olmasının yanı sıra Lisansüstü düzeyindeki tüm programlarda öğrenim gören öğrencilerin ve akademisyenlerin faydalanacağı düşüncesiyle kaleme alınmıştır. Ayrıca Lineer Cebir’in Matematik Bölümündeki diğer derslerin temeli olması nedeniyle kitabın tüm Matematik derslerine iyi bir kaynak oluşturması planlanmıştır. Bu kitabın en önemli özelliği gerek lisans gerekse lisansüstü hatta servis dersi olarak okutulan Lineer Cebir Dersinin tüm öğrencilerine hitap edecek şekilde bölümlere ayrılarak sade bir dille hazırlanmasıdır. Her bölümün içerisinde konuların daha iyi anlaşılması amacıyla konu ile ilgili yeteri kadar çözümlü sorular ile bölüm sonunda okuyucuların kendilerinin çözmesi için alıştırmalar verilmiştir. Kitabın yazımında yardımcı olan Arş. Gör. Özcan BEKTAŞ nezdinde tümgeometri grubu asistanlarıma teşekkür ederim. Son olarak, akademik hayatımın her noktasında yanımda olan Hocam Sayın Prof. Dr. Nuri KURUOĞLU’na, Hocamız Sayın Prof. Dr. H. Hilmi HACISALİHOĞLU’na emekleri için teşekkürlerimi sunarım.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Lineer Cebir i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Lineer Cebir.

...lı bir kümenin özelliklerini öğreneceksiniz ... Lineer Cebir Ders Notları - Ytü ... . Esasen lineer olmayan denklem sistemlerini cozen bilgisayar programlari bile cogu kez lineer cebir temeline dayali islemler yaparlar. Course content. Expand 18 lectures 01:53:56. + - Lineer Cebir. · kategori: ders notları & dökümanlar · etiket: lineer cebir · yorum yazayım. Lineer Cebir dersi hakkında ders notları. (A305'ten alınmıştır, Yıldız Teknik Üniversitesi). Lineer Cebir ile ilgili internet ortamındaki ... Lineer Cebir - Prof. Dr. Ahmet Demir ... . Lineer Cebir ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Lineer Cebir ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz....