Yazabilmek

Turan Karataş

Yazabilmek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-02-19
YAZAR Turan Karataş
ISBN 6058474185
DOSYA FORMATI 12,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Daha evvel yayımlanan deneme-inceleme kitaplarımda (Şiir Vadilerinde, Şiir Konakları, Şiirin Ardında) şiir üstüne yazdıklarımı toplamıştım. Üç kitapta da ana konu, temel mesele şiirdi. Şimdi ise daha genel konulardan, kavramlardan, yaşadıklarımdan söz açan ve hemen çoğu denemenin tarifine uyan yazıların bir araya geldiği bir kitapla huzurundayız. Bilhassa edebiyatla ilgilenen okuyucunun dikkatine mazhar olacağını umduğum bu kitaptaki 41 yazının en mühim özelliği, Âkif merhumun dediği gibi, içtenlikle yazılmış olmaları. Bir yazının içten olması, elbette iyiliği için yeter şart sayılmaz. Ne var, samimiyet yazı için az şey değildir."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yazabilmek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yazabilmek.

...ayı anlatabilmişimdir. Güncelleme: Arkadaşlar büyük yazı yazabilmek için sadece yazdığınız metnin karakter sayısına dikkat etmeniz gerekiyor ... Yazmalar ... . Hüsn-i Hat Sanatı. Yazma Eser Uzman Yardımcılığı Yazılı Sınav Sonuçları. Yazma Eser Uzman Yardımcılığı Yazılı Sınavı. Sözleşmeli Restoratör Sınavına Katılmaya Hak Kazananlar. Eminim konuşarak yazı yazmak size büyük size kolaylık sağlayacaktır. Android'de nasıl konuşarak yazı yazabileceğiniz anlatmak için kullanacağım telefon LG G3 telefondur. Yazma eserlerden ücretsiz faydalanmak için ... Türkçeyaz | Akıllı Türkçe Yazım Denetleyici ... . Android'de nasıl konuşarak yazı yazabileceğiniz anlatmak için kullanacağım telefon LG G3 telefondur. Yazma eserlerden ücretsiz faydalanmak için öncelikle üyelik girişi yapınız. Daha sonra kullanıcı adı altındaki Ücretsiz Faydalanma menüsüne girerek belirtilen eser talep adımlarını uygulamak suretiyle... F klavyede hızlı yazma teknikleri! Öncelikle klavyede yazı yazmak tamamıyla konsantrasyon içeren bir şeydir. On parmak kullanarak F klavyede hızlı yazmak istiyorsanız öncelikle konsantre olmalısınız....