İgi ve Ben / Sürpriz Bebek

Jenny Valentine

İgi ve Ben / Sürpriz Bebek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-04-14
YAZAR Jenny Valentine
ISBN 9944699839
DOSYA FORMATI 3,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ailemizin içinden, sıcacık bir hikâye!Evin en küçük çocuğu olmak vazgeçilmez ayrıcalıklar getirse de, sevimli kahramanımız İgi bundan pek hoşnut görünmüyor.Ona göre, kendinden yaşça küçük bir kız ya da erkek kardeşe sahip olamamak, HAKSIZLIK!Ve son zamanlarda bu konuyu fena halde kafasına takmış durumda.İgi resmen bebekleri düşünmekten kendini alamıyor.“Bebeklerin de dişleri var mıdır?”"Bütün bebekler ezilmiş muz sever mi?”“Bebekler neden yaşlılara benzer?”...Bitmek tükenmek bilmeyen sorularıyla etrafındakileri köşeye sıkıştıran meraklı dostumuz İgi, sabah akşam“Lütfeeen, bir tane daha!!!” yakarışları yüzünden sonunda annesini bile canından bezdirmeyi başarıyor.Neyse ki İgi’nin aklını bu konudan uzaklaştırabilecek bazı serüvenler yaratan annesi sayesinde ev ahalisi biraz olsun rahat nefes alabiliyor.İgi, ablası Flo ile yeni doğan kedicikler, yavru tavşanlar ve bir çiftlik dolusu hayvan eşliğinde maceradan maceraya koşarken, örgü örmeyi, hatta makarnadan portre yapmayı bile öğreniyor. Yine de en büyük sürpriz anneleriyle yirmi soruluk düşünme oyunu oynadıkları zaman ortaya çıkıyor…Okumayı yeni söken minikler dahil, birçok çocuğa keyifli okuma deneyimleri sunan “İgi ve Ben” serisi, İgi ve Ben-Sürpriz Bebek ile aile olmanın önemi, kardeş sevgisi, sorumluluk alma, büyümek gibi kavramlar üzerine eğilerek, eğlenceli ve adeta ailemizin içinden bir hikâye sunuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İgi ve Ben / Sürpriz Bebek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İgi ve Ben / Sürpriz Bebek.

... : Sürpriz Bebek. Yazar. Jenny Valentine ... İgi ve Ben / Sürpriz Bebek PDF İndir Jenny Valentine PDF İndir Oku ... . Okumayı yeni söken minikler dahil, birçok çocuğa keyifli okuma deneyimleri sunan "İgi ve Ben" serisi, İgi ve Ben-Sürpriz Bebek ile aile olmanın önemi, kardeş sevgisi, sorumluluk alma... Bütün bebekler ezilmiş muz sever mi?` ` Bebekler neden yaşlılara benzer?` ... Okumayı yeni söken minikler dahil, birçok çocuğa keyifli okuma deneyimleri sunan `İgi ve Ben` serisi, İgi ve Ben-Sürpriz... 9.64 TL. Okumayı yeni söken minikle ... INDIR İgi ve Ben / Sürpriz Bebek PDF EPUB MOBI ÜCRETSIZ... ... ... 9.64 TL. Okumayı yeni söken minikler dahil, birçok çocuğa keyifli okuma deneyimleri sunan "İgi ve Ben" serisi, İgi ve Ben-Sürpriz Bebek ile aile olmanın önemi, kardeş sevgisi, sorumluluk alma... İgi resmen bebekleri düşünmekten kendini alamıyor. "Bebeklerin de dişleri var mıdır?" okumak internet üzerinden 9944699839 İgi ve Ben / Sürpriz Bebek MOBI TXT İgi ve Ben : Sürpriz Bebek (9789944699839). Yazarın Diğer Kitapları. %25. İgi ve Ben Tatildeyiz. %25. İgi ve Ben 1 Mutlu Yıllar. Jenny Valentine. Tudem Yayınları. İgi ve Ben Sürpriz Bebek kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Jenny Valentine kitapları ve Tudem Eğitim Hizmetleri baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Okumayı yeni söken minikler dahil, birçok çocuğa keyifli okuma deneyimleri sunan "İgi ve Ben" serisi, İgi ve Ben-Sürpriz Bebek ile aile olmanın önemi, kardeş sevgisi, sorumluluk alma... %25. İgi ve Ben : Sürpriz Bebek. Jenny Valentine. Tudem Yayınları. İgi ve Ben : Sürpriz Bebek. Müşteri Hizmetleri. Okumayi yeni söken minikl...