Karanlık Meseleler

Nick Dunn

Karanlık Meseleler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-05
YAZAR Nick Dunn
ISBN 6059319348
DOSYA FORMATI 9,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hoş geldiniz.Birlikte gece şehrini keşfetmek üzereyiz.Her şey heyecen verici ve baştan çıkarıcı, hele bir de elimizi uzattığımızda neredeyse yakalayacakmışız gibi olduğunda,geceleri şehirlerde yürümek, etrafımızdaki şehri yeniden hissetmeye, onunla bağlantı kurmaya ve onun üzerine düşünmeye olanak sağlar. Gece şehrinin kalın karanlığına girmek, kısıtlanmış önyargıları arkada bırakmaktır.Dünyaya ait olma duygumuz ve zamanımızın erozyonuyla parçalamasına bir mola. Metalaştırılmış ve fazlasıyla yapılandırılmış günlük rutinlerimizin gözetlemesinin bilerek dışına çıkmak ve geceleri şehirlerimizin zengin gölgeleri ve patinasına girmek, elimizde kalan gerçekten güzel ve yüce birkaç pratikten biri olabilir. Ölü saatler olmaktan çok öte, uyanık olan için gece, araştırma ve özgürleşme sağlar.Ben de bu nedenle var olmanın alternatif bir yolunu çizmek istiyorum. Gece şehrinde yürümek hayatta olmanın, uyumlanmanın ve yakın çevreye karşı özenli olmanın sonsuz keşfi ve neşesinin büyük coşkusudur. Basitçe olmaktan, anlamlı bir şekilde var olmaya kadar, hepimiz için dışarıda potansiyel var. Güneş tekrar doğmadan önce, gece şehrinin süblimleşmiş akışkanlığı sizi bekliyor.Gidin ve geceyle bir olun.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Karanlık Meseleler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Karanlık Meseleler.

...da neredeyse yakalayacakmışız gibi olduğunda ... Karanlık Meseleler Nick Dunn ... ... Hoş geldiniz. Birlikte gece şehrini keşfetmek üzereyiz. Her şey heyecen verici ve baştan çıkarıcı, hele bir de elimizi uzattığımızda neredeyse yakalayacakmışız gibi olduğunda, geceleri şehirlerde yürümek... 13.30 TL. Hoş geldiniz. Birlikte gece şehrini keşfetmek üzereyiz. Her şey heyecen verici ve baştan çıkarıcı, hele bir de elimizi uzattığımızda neredeyse yakalayacakmışız gibi olduğunda... 15.20 TL. Hoş geldiniz. Birlikte gece şehr ... Karanlık Meseleler - Alper Kaya Resmî Web Sitesi ... ... 15.20 TL. Hoş geldiniz. Birlikte gece şehrini keşfetmek üzereyiz. Her şey heyecen verici ve baştan çıkarıcı, hele bir de elimizi uzattığımızda neredeyse yakalayacakmışız gibi olduğunda... Nick Dunn kaleminden Karanlık Meseleler kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Karanlık Meseleler. Yayınevi : Pales Yayınları. Ürün Adı: Karanlık Meseleler-Gece Şehrinin Manifestosu Ürün Kodu: 010339179 Kitabın Yazarı: Nick Dunn Basım Yılı: 2018 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen: Yeşim Ersoy. Mimarlık. Karanlık Meseleler. Karanlık Meseleler. Yeni. Ücretsiz Kargo. 19 TL. Hoş geldiniz. Birlikte gece şehrini keşfetmek üzereyiz. Her şey heyecen verici ve baştan çıkarıcı hele bir de elimizi uzattığımızda neredeyse yakalayacakmışız gibi olduğunda geceleri şehirlerde... 15.58 TL. Hoş geldiniz. Birlikte gece şehrini keşfetmek üzereyiz. Her şey heyecen verici ve baştan çıkarıcı, hele bir de elimizi uzattığımızda neredeyse yakalayacakmışız gibi olduğunda... Karanlık Meseleler book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Karanlık Meseleler by Nick Dunn. 15.20 TL. Hoş geldiniz. Birlikte gece şehrini keşfetmek üzereyiz. Her şey heyecen verici ve baştan çıkarıcı, hele bir de elimizi uzattığımızda neredeyse yakalayacakmışız gibi olduğunda... Karanlık Meseleler. Nick Dunn. Pales Yayıncılık. 16.15 TL. Hoş geldiniz. Birlikte gece şehrini keşfetmek üzereyiz. Her şey heyecen verici ve baştan çıkarıcı, hele bir de elimizi uzattığımızda neredeyse yakalayacakmışız gibi olduğunda... Karanlık Meseleler. Save for later. Add to list. Karanlık Meseleler. Nick Dunn Yeşim Ersoy Erol Egemen. TRT Rad...