Geçmiş Günlerimiz

Cristin Terrill

Geçmiş Günlerimiz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-04-11
YAZAR Cristin Terrill
ISBN 6055002176
DOSYA FORMATI 10,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

…Zor bela gözlerimi açtığımda silahı aldığını görüyorum. Bana doğrultmuş; göğsü körük gibi inip kalkıyor .“Vur beni,” diyorum. “Ben tekrar geri gelirim. ” Gözleri kocaman. “Bunu asla yapamam. Amacım senivurmak değil. ” Başımı eğiyorum, Marina’yı ve onu nasıl yüzüstü bıraktığımı düşünüyorum.İçimdeki mücadele gücü bedenimden sızıp gidiyor . Acaba Doktor onu eline geçirdi mi?“Bir gün öyle hissetmeyeceksin,” diyorum.“Zaman yolculuğu doğru anlatılmış… Bu ilk kitabındaki çok güçlü duygusal ilişkiler ve sıkı kurgu, Terrill’iizlenmesi gereken bir yazar yapıyor.”– Kirkus Review (starred review)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Geçmiş Günlerimiz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Geçmiş Günlerimiz.

...en bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... Bir Geçmiş Gün İçin Beyhude Feryat Etme ... . "-Geçmiş günleri mi özlüyorsun? -Hayır, o günleri değil, yalnızca o günlerde hayalini kurduğum yaşamı özlüyorum." (Jean Paul Sartre - Akıl Çağı Özgürlüğün Yolları 1). X Men Geçmiş Günler Gelecek izle. X-Men'ler zamanda yolculuk yapmak zorunda kalacaktır. Amaçları dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. 7.06 €. "Zaman yolc ... Geçmiş Günlerimiz En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Amaçları dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. 7.06 €. "Zaman yolculuğu doğru anlatılmış... Bu ilk kitabındaki çok güçlü duygusal ilişkiler ve sıkı kurgu, Terrill'i izlenmesi gereken bir yazar yapıyor.". Geçmiş, hâl ve istikbal sadece şu anı yaşayan insanlar için üç farklı zaman dilimi olsa da, zaman üstü yaşayabilenler için bunlar bir vahidin üç ayrı yüzünden ibarettir. 15.55 TL. Zor bela gözlerimi açtığımda silahı aldığını görüyorum. Bana doğrultmuş; göğsü körük gibi inip kalkıyor. "Vurbeni,"diyorum. "Ben tekrar geri gelirim.". Gözleri kocaman. "Bunu asla yapamam....