İnsanlığın Yüz Akı Osmanlı Destanı

Akozan Mustafa Kaya

İnsanlığın Yüz Akı Osmanlı Destanı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-10-31
YAZAR Akozan Mustafa Kaya
ISBN 6054369669
DOSYA FORMATI 3,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

BeylikÖzgürlüktür.Saygınlıktır, hürriyettir.Beylikte insan esastır.Türk töresinde kadın da erkekte söz sahibi yani beydir.Türkün yönetim şekli ve karakteri beyliktir.Türk Milleti diğer pek çok milletle bu yönünden ayrılır.Türklerde beylerbeyi yaniHan, Hakan ve Kağan…Tahakküm etmek için değil,Vatana sahip olmakVeMillete hizmet etmek için görevlendirir.Türk’teVatan anadır.Devlet ve onun başındaki Han ise babadır.Babanın görevi ne ise beyinki de odur.Beylerbeyi yani Han seçilen kişi,Ülke sınırları içinde yaşayan her insanıDini, dili, rengi, soyu, cinsi ne olursa olsunGüvenli, mutlu ve varlıklı bir şekilde yaşatmaklaGörevlendirilmiştir.Oğuz’un da, Selçuk’un da, Osman’ın da, Fatih’in deSeçildiği; Bey’lik yani Hanlık budur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İnsanlığın Yüz Akı Osmanlı Destanı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İnsanlığın Yüz Akı Osmanlı Destanı.

...kte söz sahibi yani beydir. Türkün yönetim şekli ve karakteri beyliktir ... İnsanlığın Yüz Akı Osmanlı Destanı - 9786054369669 ... . %28. Türk'ün Destanı Hakanname. Mustafa Kaya. Panama Yayıncılık. %30. Çanakkale Savasları ve Çanakkale Savaşlarının Destan Kahramanları. Hızır Ovacık. İsa'nın Şahitleri Bitmeyen Gizem Ashab ı Kehf Edebiyat » Tarihi Roman » İnsanlığın Yüz Akı Osmanlı Destanı. 13.89 +KDV. İnsanlığın Yüz Akı Osmanlı Destanı - Mustafa Kaya - Bilgeoğuz Yayınları ve diğer tüm kitaplar kapıda nakit ödeme ve aynı gün kargo imkanıyla dilekkitap.com'da. Osmanlı'dan Cumhuriyet'e Güç Odaklarının Mücadelesi. 18. 12.1 ... Bilgeoğuz Yayınları İnsanlığın Yüz Akı Osmanlı Destanı Mustafa Kaya ... .com'da. Osmanlı'dan Cumhuriyet'e Güç Odaklarının Mücadelesi. 18. 12.10 TL. Beylik Özgürlüktür. Saygınlıktır, hürriyettir. Beylikte insan esastır. Türk töresinde kadın da erkekte söz sahibi yani beydir. Türkün yönetim şekli ve karakteri beyliktir. İnsanlığın Yüz Akı Osmanlı Destanı. Mustafa Kaya. Yayınevi: Bilgeoğuz Yayınları. Yazarın Diğer Kitapları. %40. Hakanname Türk'ün Destanı. Akozan Mustafa Kaya. Bilgeoğuz Yayınları. kitaphanen.com´da uygun fiyata Bilgeoğuz Yayınları markalı İnsanlığın Yüz Akı Osmanlı Destanı 9786054369669 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Ürün Adı: İnsanlığın Yüz Akı Osmanlı Destanı Ürün Kodu: 9786054369669 Basım Yılı: 2011.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Akozan Mustafa Kaya. Beylik Özgürlüktür. Saygınlıktır, hürriyettir. Beylikte insan esastır. Türk töresinde kadın da erkekte söz sahibi yani beydir. Türkün yönetim şekli ve karakteri beyliktir....