Siliniş (Ciltli)

Tess Gerritsen

Siliniş (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-11-03
YAZAR Tess Gerritsen
ISBN 6053485186
DOSYA FORMATI 10,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kendini bir rehine krizinin yanlış tarafında bulunca, hamile olan cinayet masası detektifi Jane Rizzoli, hayatının en mutlu saatleri olabilecek süreçte kendini tam bir kâbusun ortasında bulur.İsimsiz, güzel bir kadın, morga ceset olarak getirilir. Fakat Boston’lu tıp uzmanı Maura Isles ceset torbasını açıp baktığında, unutamayacağı bir korku yaşar: Ceset gözlerini açar!Hâlâ hayatta olan kadın hastaneye yetiştirilir, ama tuhaflıklar çok geçmeden ölümcüllüğe dönüşür. Kadın, son derece soğukkanlı bir şekilde güvenlik görevlisini öldürerek hastaları rehin alır… Aralarından biri hamile cinayet detektifi Jane Rizzoli’dir.Bu şiddet eğilimli, çaresiz ruh kimdir ve istediği nedir? Gergin saatler ilerlerken Maura, Jane’in kocası FBI ajanı Gabriel Dean’le işbirliği yaparak gizemli katilin kimliğini araştırmaya başlar. Federal ajanlar aniden ortaya çıkınca, Maura ve Gabriel sıradan bir rehine krizinden çok daha derinlere uzanan bir olayla karşı karşıya olduklarını anlarlar.Bu gizemin anahtarını sadece silahlı çılgın kadınla kapana kısılmış olan Rizzoli elinde tutmaktadır… Tabii eğer hayatta kalırsa.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Siliniş (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Siliniş (Ciltli).

...mutlu saatleriolabilecek süreçte kendini tam bir kâbusun ortasında bulur ... Siliniş (Ciltli) ... .İsimsiz... Siliniş Ciltli. Marka : Martı Yayıncılık. Barkod : 9786055420536. Siliniş Ciltli. Hata Bildir. ×. Kendini bir rehine krizinin yanlış tarafında bulunca, hamile olancinayet masası detektifi Jane Rizzoli, hayatının en mutlu saatleriolabilecek süreçte kendini tam bir kâbusun ortasında bulur.İsimsiz... Alış-Veriş Listeme Ekle. Siliniş (Ciltli). Ebat:13,5 x 21. Dil:Türk ... Siliniş (Ciltli) Tess Gerritsen Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... ... Alış-Veriş Listeme Ekle. Siliniş (Ciltli). Ebat:13,5 x 21. Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Ciltli. ISBN:6053485186. İletişim. Anasayfa. Siliniş (ciltli). Siliniş (ciltli). 0 Yorum | Yorum Yaz. 25,00 TL. en ucuz Tess Gerritsen Siliniş Ciltli modellerini yüzlerce mağazanın fiyatlarıyla birlikte karşılaştırmalı alışveriş sitesi bumudur.com'da bulabilirsiniz. Kırtasiye Ciltli Sunum Defteri Ve Dosyası. Kendini bir rehine krizinin yanlış tarafında bulunca, hamile olan cinayet masası detektifi Jane Rizzoli, hayatının en mutlu saatleri olabilecek süreçte kendini tam bir kâbusun ortasında bulur. Cilt Durumu:Ciltli. ISBN-10:6053485186. KATKIDA BULUNANLAR. Leonardo Da Vinci ve Kadınları. 26,47 TL. Ejderhanın Yükselişi (Ciltli). 39,53 TL. Felsefecinin Diyeti. Siliniş (Ciltli). Siliniş (Ciltli). Yazar: Tess Gerritsen Yayinevi: Martı Yayınları. Kendini bir rehine krizinin yanlış tarafında bulunca, hamile olan cinayet masası detektifi Jane Rizzoli, hayatının en mutlu saatleri olabilecek süreçte kendini tam bir kâbusun ortasında bulur. Siliniş (Ciltli)....