Pinokyo / Küçük Hikayeler

Pinokyo / Küçük Hikayeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-01-01
YAZAR
ISBN 6053740858
DOSYA FORMATI 7,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocukların hayal güçleri onların en büyük zenginliğidir. Hikayeler, çocukların yaratıcılıklarını besleyerek onları hayal dünyalarının kapılarını sonuna kadar açmaya çağırıyor.Küçük Hikayeler serisi, çocuklara keşfedilmeyi bekleyen yepyeni dünyalar ve yaşamlar sunuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pinokyo / Küçük Hikayeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pinokyo / Küçük Hikayeler.

...sıl . hikaye başlamış olur. Pinokyo … hikayesi,Pinokyo Çocuk Masalı Pinokyo masalı oku çocuk masalı pinokyo Bir varmış, bir yokmuş çook eski bir zamanda küçük bir kasabada Geppetto adında ihtiyar bir oyuncakçı yaşarmış Yaptığı ... Pinokyo'nun Maceraları - Yumurtalı Ekmek ... ... PİNOKYO KİTABININ KISA ÖZETİ. Bir varış bir yokmuş çok çok eski zamanlarda Geppetto adında yaşlı oyuncakçı yaşarmıştır. Tahtadan oyuncaklar yapıp satarak ihtiyaçlarını sağlarmış. Kolektif. Bir zamanlar, Geppetto adında ihtiyar bir marangoz varmış. Geppetto gündüzleri çalışır, geceleri ise çeşit çeşit kuklalar yaparmış. Bir gece, tahtadan bir çocuk kuklası yapmış. PİNOKYO Bir varmış, bir yokmuş çook eski ... Pinokyo - Masal Oku ... . Kolektif. Bir zamanlar, Geppetto adında ihtiyar bir marangoz varmış. Geppetto gündüzleri çalışır, geceleri ise çeşit çeşit kuklalar yaparmış. Bir gece, tahtadan bir çocuk kuklası yapmış. PİNOKYO Bir varmış, bir yokmuş çook eski bir zamanda küçük bir kasabada Geppetto adında ihtiyar bir oyuncakçı yaşarmış. Yaptığı tahtadan oyuncakları satarak geçimini sağlarmış. Hikayeler Pinokyo hikayesi Hikaye Ekle. Tepkinizi öğrenebilir miyiz? Aman Tanrım! Pinokyo Hikayesi. Next Post. Küçük Denizkızı. Forgot password? Don't have an account? Yalan söyledikçe burnu uzayan Pinokyo, küçük bir çocuğa dönüşen kukladır. İşte, Pinokyo'nun hikayesi: Pinokyo, önce Kiraz usta tarafından sıradan bir odun olarak bulunur. Bir varmış, bir yokmuş, evvel zaman içinde küçük bir kasabada Geppetto adında yaşlı bir oyuncakçı yaşarmış. Yine bana öyle geldi Pinokyo hikayesi, diyerek işine devam etmiş....