Allah Seven Kalplerdedir

Ganire Paşayeva

Allah Seven Kalplerdedir
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-03-06
YAZAR Ganire Paşayeva
ISBN 6058509184
DOSYA FORMATI 7,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Allah aşkının var olan bütün sevgilerin kaynağı olduğu, sevgisiz hiçbir kalpte Allah’ın var olamayacağı tezine dayanan Allah Seven Kalplerdedir kitabı bu anlamda okurun kalbine dokunmayı, yüzünde bir tutam ümit yeşertmeyi amaçlıyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Allah Seven Kalplerdedir i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Allah Seven Kalplerdedir.

...p, kendisi hem milletvekili, hem doktor. ... Pandora - Allah Seven Kalplerdedir - Ganire Paşayeva - Kitap - ISBN... ... .. 6 Mart Cuma günü Edition Otel'de özel bir tanıtım galasıyla start verecek olan Allah Seven Kalplerdedir kitabı Tuti Kitap etiketiyle raflardaki yerini alıyor. 1975 doğumlu olan Paşayeva Afganistan, Irak, Filistin, Afrika ve Amerika başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde "Allah Seven Kalplerdedir" kitabı Tuti Kitap etiketiyle raflardaki yerini alıyor. "Allah Seven Kalplerdedir" kitabı Tut ... Allah Seven Kalplerdedir ... . "Allah Seven Kalplerdedir" kitabı Tuti Kitap etiketiyle raflardaki yerini alıyor. Paşayeva lazer epilasyon, Allah Seven Kalplerdedir - Ganire Paşayeva msn eklentisi, sarki sözleri. 9786058509184. 786602. Allah Seven Kalplerdedir. Tuti Kitap. 15.84. Allah seven kalplerdedir. Barkod 9786058509184. Stok Durumu VAR. 7,50. 10,00. Yeni. %25 İndirim. HAYALET KALP. 16.50 TL. 12. İnternet Medyası Yılın En İyileri ödül töreninde de "Ulusal Dostluk ve Barış Ödülü" ne layık görülen Paşayeva "Allah Seven Kalplerdedir" kitabında bir yandan modern insanın yalnızlığa... 6 Mart Cuma günü Edition Otel'de özel bir tanıtım galasıyla start verecek olan Allah Seven Kalplerdedir kitabı Tuti Kitap etiketiyle raflardaki yerini alıyor. 6 Mart Cuma günü Edition Otel'de özel bir tanıtım galasıyla start verecek olan Allah Seven Kalplerdedir kitabı Tuti Kitap etiketiyle raflardaki yerini alıyor. Allah Seven Kalplerdedir/ganire Paşayeva. GittiGidiyor da 75 TL ye varan Chip-Para. Allah Seven Kalplerdedir. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. "Allah Seven Kalplerdedir" kitabı Tuti Kitap etiketiyle raflardaki yerini alıyor. "Allah'a Ancak Aşkla Varılır" mottosuyla okuyucuya merhaba diyecek olan kitap, kendisi hem milletvekili, hem doktor... ...akıcı bir dille anlatmaya çalışıyor.Allah aşkının var olan bütün sevgilerin kaynağı olduğu, sevgisiz hiçbir kalpte Allah'ın var olamayacağı tezine dayanan Allah Seven Kalplerdedir kitabı bu. 6 Mart Cuma günü Edition Otel'de özel bir tanıtım galasıyla start verecek olan "Allah Seven Kalplerdedir" kitabı Tuti Kitap etiketiyle raflardaki yerini alıyor. Ganire Paşayeva. 1975 doğumlu olan Paşayeva Afganistan, Irak, Filistin, Afrika ve Amerika başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde sayısız program ve belgesel hazırlamıştır....