Memoratlar-Astral Dünya Mitolojik Boyut

Dr. Yaşar Kalafat

Memoratlar-Astral Dünya Mitolojik Boyut
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-05-02
YAZAR Dr. Yaşar Kalafat
ISBN 6052030516
DOSYA FORMATI 3,70 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu çalışmada memoratlar; Anadolu’nun muhtelif bölgelerinden yapılmış memoratlar konulu tespitlerle, Türk kültür cografyasının geneli itibariyle sair kesimlerinden yapılmış tespitler, arkaik dönemden günümüze sözlü kültür verilerinin her türünden karşılaştırmalar yapılarak incelenmiştir. Halk inançlarında kült oluşturmuş demir, tuz, ateş gibi objelerin ilişkisi kurulmuş, Türk kültürlü halkların inanç kültüründe geniş yertutan süpürgenin şifreleri çözülmüştür. Al/Kızıl rengin mitolojik derinliği,memoratlar bağlantılı incelenmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Memoratlar-Astral Dünya Mitolojik Boyut i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Memoratlar-Astral Dünya Mitolojik Boyut.

...rk kültür cografyasının geneli itibariyle sair kesimlerinden yapılmış tespitler, arkaik dönemden ... Memoratlar-Astral Dünya Mitolojik Boyut PDF İndir - Epub Oku... ... ... Dr. Yaşar Kalafat kaleminden Memoratlar-Astral Dünya Mitolojik Boyut kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Mitoloji >. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Memoratlar - Astral Dünya Mitolojik Boyut... Bu çalışmada memoratlar; Anadolu'nun muhtelif bölgelerinden yapılmış memoratlar konulu tespit ... Memoratlar-Astral Dünya Mitolojik Boyut - Dr. Yaşar... - kitapoba.com ... ... Bu çalışmada memoratlar; Anadolu'nun muhtelif bölgelerinden yapılmış memoratlar konulu tespitlerle, Türk kültür cografyasının geneli itibariyle sair kesimlerinden yapılmış tespitler... Bu çalışmada memoratlar; Anadolu'nun muhtelif bölgelerinden yapılmış memoratlar konulu tespitlerle, Türk kültür cografyasının geneli Al/Kızıl rengin mitolojik derinliği,memoratlar bağlantılı incelenmiştir. 12.11 TL. Bu çalışmada memoratlar; Anadolu'nun muhtelif bölgelerinden yapılmış memoratlar konulu tespitlerle, Türk kültür cografyasının geneli itibariyle sair kesimlerinden yapılmış tespitler, arkaik... Memoratlar-Astral Dünya Mitolojik Boyut Türk Halk Bilimi İnanç Araştırmaları - I (9786052030516). Al/Kızıl rengin mitolojik derinliği,memoratlar bağlantılı incelenmiştir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Memoratlar-Astral Dünya Mitolojik Boyut. Al/Kızıl rengin mitolojik derinliğimemoratlar bağlantılı incelenmiştir. Yorumlar. Yorum yapın. Bu çalışmada memoratlar; Anadolu'nun muhtelif bölgelerinden yapılmış memoratlar konulu tespitlerle, Türk kültür cografyasının geneli itibariyle sair kesimlerinden yapılmış tespitler, arkaik dönemden... ...Astral Dünya Mitolojik Boyut - Berikan Yayınları - 9786052030516 - Yaşar Kalafat - - Bu çalışmada memoratlar Türk Halk İnançlarından Hayvan Üslubunda Mitolojik Devridayım - 3. Yaşar Kalafat. Yaşar Kalafat. Bu çalışmada memoratlar; Anadolu'nun muhtelif bölgelerinden yapılmış memoratlar konulu tespitlerle, Türk kültür cografyasının geneli itibariyle sair kesimlerinden yapılmış tespitler... Yaşar Kalafat. Kitap Tanı...