Üstün Yetenekli ÇocuklarAileler ve Öğretmenler İçin Bir Kılavuz

Ahmet Bildiren

Üstün Yetenekli ÇocuklarAileler ve Öğretmenler İçin Bir Kılavuz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-22
YAZAR Ahmet Bildiren
ISBN 6050902976
DOSYA FORMATI 7,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir çocuğa “Üç dilek hakkın var, dile benden ne dilersen”diye sorduğumuzda sizce nasıl bir yanıt verir? Oyuncaktan yeni bir bilgisayara, en yeni çıkan Barbie bebeğe pek çok seçenek geliyor akla değil mi? Ama 9 yaşındaki Deniz bakın bu soruya nasıl cevap vermiş:1- Sonsuz dilek hakkı.2- Sonsuz dilek haklarını istediğim zaman kullanabilmek.3- Bu dileklerimi miras olarak bırakabilmek!Çünkü Deniz “üstün yetenekli” bir çocuk.Üstün yetenekli çocuklar yaratıcılık, liderlik, güzel sanatlar, spor veya akademik bir alanda akranlarına göre potansiyeli ileri düzeyde olan çocuklardır. Bu çocukların yaratıcılıklarını ortaya koyabilmeleri için öncelikle ailelerin ve eğitimcilerin “üstün yetenek” kavramını çok iyi anlamaları gerekiyor.İşte bu kitap da üstün yetenekli çocukların tanılanmasında, onlar için doğru eğitim sisteminin seçilmesinde anne babalar ve eğitimcilere yol gösteren bir kılavuz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Üstün Yetenekli ÇocuklarAileler ve Öğretmenler İçin Bir Kılavuz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Üstün Yetenekli ÇocuklarAileler ve Öğretmenler İçin Bir Kılavuz.

...larak hisseder. Üstün yetenekli çocuklar geleceğin liderleri, bilim adamları, fikir adamları ve sanatçılarıdır ... Üstün Yetenekli Çocuklara Sahip Ailelere Bazı Öneriler ... . Üstün yetenekliler, her ortamda kendilerini geliştirebilirler. Üstün yetenekli çocuklar sosyal uyumsuz olurlar. 23 Ailelerin Çocuğun Yaşantısını Zenginleştirmek İçin Yapabileceği Etkinlikler. Çünkü Deniz "üstün yetenekli" bir çocuk. Bu çocukların yaratıcılıklarını ortaya koyabilmeleri için öncelikle ailelerin ve eğitimcilerin "üstün yetenek" kavramını çok iyi anlamaları gerekiyor. Üstün Yetenekli Çocuklar & Aileler ve Öğretmenler İçin Bir Kılavuz-DOĞAN KİTAP- Ahmet Bildiren Bir çocuğa ... Üstün Yetenekli Çocuklar Aileler ve Öğretmenler İçin Bir Kılavuz ... . Üstün Yetenekli Çocuklar & Aileler ve Öğretmenler İçin Bir Kılavuz-DOĞAN KİTAP- Ahmet Bildiren Bir çocuğa "Üç dilek hakkın var dile b. ...tanilanmasinda, onlar için dogru egitim sisteminin seçilmesinde anne babalar ve egitimcilere yol gösteren bir kilavuz. Üstün Yetenekli Çocuklar. Ahmet Bildiren. Pegem Akademi Yayıncılık. Ahmet Bildiren. Bir çocuğa "Üç dilek hakkın var, dile benden ne dilersen" diye sorduğumuzda sizce nasıl bir yanıt verir? Oyuncaktan yeni bir bilgisayara... Hele yaşıtlarından farklı özellikler gösteren zekâca üstün ve yetenekli çocuklara sahip aileler, aşağıda belirtilen noktalar çerçevesinde aydınlatılmaya bir kat daha fazla gereksinim duyarlar. Üstün yetenekli çocuğunuz için bu kılavuzu okuyun. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü. Özel yetenekli çocuklar aile kılavuzu için tıklayınız....